bugün

atalarımızın neyi düşünerek söylediğini şimdi daha iyi anladığım, bir taşla iki kuş vurmaktır.
Elif şafak'in iskender eserinde ustaca işlediği konunun çıkış noktası.
(bkz: threesome)
"ben seni dış görünüşün için değil kalbin, ruhun için sevdim" cümlesinin yemeyeceği durumdur.
baldız eti baldan tatlıdır.
birler basamağına fazla gelen bir onluğun elde var bir tanımına uygun bir durumdur. alkolle ve bu kızlarla aynı evde bulunulması risklidir. olası bir ayrılık durumunda şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek mısralarına da konu olabilir.
devir ekonomi devri. eee haliyle tek yumurta ikizi oldukları varsayımı üzerinden gidersek karlı bir ilişki olacaktır. lakin şöyle bir durum da ortaya çıkabilir.

selin: selam ben selin bu da ikizim mahmut.
mahmut: ya ne sandıydın yaprağım?

(bkz: geniş düşünmek) hemen treesomea** bağlayan arkadaşlara selam eder başarılarının devamını dilerim. tabi tercih meselesi bize karışmak düşmez.
şansınızın iki kat artması demektir.
Lisedeyken başıma gelen durumdur. evet biraz garip oluyor ara sıra kontrol amaçlı yada artık ergen kafasımı diyim ne diyim. arada kızın kardeşi gelip ben kimim diye sorardı . Önce bir dumur olma sonrasında olayı kıvırma çalışmalarına başlanırdı. daha sonra ayırt edebilcek kıvama gelmiştim. Şimdi bakınca ufak tatlı anılar olarak kalıyor hafızada.
aynı his ve beğenilere sahip ikizlerse, istemeden şahane bir yedekleme yapmış olmaktır. fakat tecrübe ile sabittir ki, ikiz kızlardan biri illa ki diğerinden çirkin veya bakımsız oluyor. bu net.
ikizi olan erkeğe aşık olmak durumuyla eşdeğerdir. huyu suyu da aynıysa* nasıl ayırt edeceğinizi şaşırabilirsiniz. kolay gelsin!*
Değişik bir duygudur heralde. Düşünsene bir kızı deli gibi seviyorsun ve onun tıpkısının kopyasından bir tane daha var.
grup amacı güdülmektedir. evet.
eğer gerçekten aşıksa sevdiğini ikiziyle asla karıştırmaz.
sevdiği kadını ayırabilen erkek için sorun olmayacak durum. ayıramıyorsa terk etmelidir.
Başıma gelmiştir. Benim hoşlandığım kızın sosyal medyada toplam 2-3 fotosu vardı. Bu yüzden anneme kızın ikizinin fotoğraflarını göstermiştim.