bugün

esas başlık: cinsiyeti belli olmadan ikiz erkek çocuğum olacak diye hava atan baba adayı.

görmemişin bir oğlu olmuş çekmiş çükünü koparmış deyiminde ki baba adayıdır, daha cinsiyeti belli olmadan yok benim ikiz oğlum olacak bıdı bıdı kafa ütüle, cinsiyeti belli olunca eşekten düşmüş gibi ol, erkek kız ne fark eder ki önce hayırlısını iste ayrıca benim iki oğlum var diye bana hava atma çabası niye.ama dereyi görmeden paçayı sıvamak deyimine konu olmuştur haberi olsun. * *
olduktan sonra gece ağlamaları, mama ve bez derdinden sonra gibi gezecek babadır.
bunların birde hanzo olanları varki biriyle aynı işyerinde çalışmaktan dolayı rahatsızlık duyuyorum. kendisi ikiz baba olucagı haberini tatlılarla gögsü kabara kabara kutlarken, aylar sonra cinsiyetini öğrendikten sonra ikiside kız işyerine yüzü asık ve hayattan bezmiş birgün gelir.herkes sorar hayırdır ne oldu abi ikiside kız rezil oldum demesiyle benim bütün çalışma hevesimin erkeklere karşı olan bütün duygularımı sikip atması aynı ana denk gelir.
he a.q yim sanki bana tachibana kardeşler doğuyor.*
eğer çocuğu erkek diye hava atan tiplerdense muhtemelen kendisi delikanlı değildir. neden mi?
erkek adamın delikanlı oğlu olur tipi babalar;
o biricik erkek bebeklerinin altını değiştirmeyi bilmezler, değiştirmezler.
mavi tulumlu yakışıklının açlık derdi onların değil annelerin sorundur. eğer bebek ağlamayı durdurmuyorsa sorun kesinlikle anne kaynaklıdır.
bu adamlar gecenin bir vakti çocuk ağlayarak uyanırsa, kesinlikle kıçını dönüp yatan adamlardır.
oğluna verdiği en büyük bilgi "baba" demeyi öğretmektir, çünkü önemli olan tek şey çocuğun ilk olarak baba demesidir.
çocuğun sosyal gelişimi onun derdi değildir. anne denen doğurma makinesi neden var ki? yapsın işte bir şeyler.
her nedense, çocuk hastalanırsa hastaneye geldiğinde anneye deli gibi bağırır bu herifler. bir kez olsun, lan akşam çocuğu balkona çıkarıp sokağa pipisini salladık, üşütmüş olmayalım demez.
en ilginci de, 4-5 yaşlarındayken, "göster amcana pipini" diyen babayı, oğlu sünnet olacağı vakit kan tutar. kısa bir anlığına evin delikanlısı anne olur, baba dışarda sigara yakar. ama sorsanız bu adamlara;
onların oğlu olacak lan! siz kimsiniz siz!?