bugün

mavi marmara için sokaklara dökülen, van depremi için gözyaşları kuruyan, gazze için ağıtlar yakan, somali için kapı kapı "insanlık nerdesin" diye gezen ama iş şehit çocuklarımıza gelince kılını dahi kıpırdatmayan sessizliğe gömülen kesimdir.
(bkz: söyle bakıyım beni ne kadar seviyorsun)
doğu türkistandaki zülum içinde sessizliğe bürünmüş ikiyüzlü insanlar topluluğudur.
başlığı gördüğümde hep müslümanlıktan bahseden ama müslümanlığı yaşamayan insanları kastediyordur diye düşünüyordum ama gel görki yine ideoloji fethetmiş kafaları bide tv izliyosan o şehitlerin çoğunun annesi kapalı ve onlar gönülden mavi marmarayı destekliyen insanlardır.
(bkz: öyleye böyle)
(bkz: önce sen ne yaptın derler adama)
müslümanlıktan bi haber olup müslümanlara çamur atmak olan tespit sıçması.
islama duyduğu kini birşekilde kusmak ihtiyacı duyan kişi zırvasıdır, zira o öyle dedi diye müslümanlar ikiyüzlü olmayacaktır, ha müslümanlardan ikiyüzlü yokmu sürüyledir mutlaka, her kesimden olduğu gibi,
ayrıca islamcı ne? ayakkabacı, taksici gibi birşeymi o?
Zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Ankara'da, istanbul'da izmir'de hep meydanlardaydı bu kesim. Meydanlara inen bu milyonlarca insana hele bir sorsaydın hangi kesimdensin diye. Çoğunluğu demiyorum tamamına yakını elhamdulillah müslümanım diyecektir.

(bkz: ateist kesim)
olmayan kesimdir. şehitler için yürüyen protesto eden ve izlediğinde içi cız eden yine müslüman kesimdir. şehit verdiğimizde kafelerde, barlarda eğlenen tatil beldelerine gidip gününü gün eden de müslüman kesim değil mi? zihniyetinizi sikeyim.
allah'a inanıp da allah'ın yarattığı, kesilmesi için emrettiği kurbanlara acı çektirmeleri onlara eziyet etmeleri. Tabii bazı kesim böyle.

(bkz: sen kesme ulan ayı) denilesi tipler yani.
(bkz: hristiyanların medeniyeti müslümanlardan alması)
bu ülke ne çektiyse bunlar gibi din kisvesi altında her türlü pisliği yapan yobaz orospu çocuklarından çekti. son yıllarda revaçta olan kesimdir.
Kendilerini özgürlük savaşçısı gibi gösteren kesimin ikiyüzlülüğünü gölgede bırakmayan şeydir. Geçen gün eski ülkücüler gibi bıyık bıraktım ki değişik zamanlarda değişik şekillerde sakal bıyık bırakırım. Adam tuttu bana köpek bıyığı bırakmışsın dedi. Alin size ikiyüzlülük. insanları dış görünüşüyle yargılanmamak gerektiğine "inanan" kişiler bunlar. Evet ikiyüzlülük bu ülkenin genlerine işlemiş.türkü kürtü sağcısı solcusu herkeste ikiyüzlülük var.
Bu durumda başkalarını ikiyüzlülük ile suçlamak bile başlı başına ikiyüzlülüktür.
(bkz: yeşil sermaye)
Gerçekten var bunlardan ama sorun şu ki, bunlar islamcı olduğu için iki yüzlü insanlar değiller. ikiyüzlüler, ama bir de ek olarak müslümanlar.
Evet ülkenin çoğu, %99 olmasa da, müslüman ve bu ikiyüzlü insanlar islamı da kullanarak belirli makamlara erişebiliyor, o makamlarda nüfuzlarını ve islamı kullanıyor. ikiyüzlü patronlardan çok farklı olmayan bu kesim gerçekten ülkenin anasını bellemekte ve temiz müslümanları da zan altında bırakmaktadırlar. Kaldı ki bu ülkede müslümansan verebileceğin oy ya aşırı islamcı bir partiye, ya milliyetçiliği faşizme taşımış bir partiye oluyor. Yani malesef bu ülkede konyaya 5 tane kocaman cami yapayım, merkezi yerlerde olsun hepsi de dolsun, ihtiyaç kadar okul yapalım her yere, tüm sınıflar maksimum 20 kişi olsun, ülkemizi uluslararası arenada çok güzel temsil edelim, müslüman ülkelerle daha iyi anlaşalım, milliyetçiliği bu ülkeyi en güzel ülke haline getirelim olarak algılayan bir parti yok. Olay bu ülkede ateistler ölsün, hristiyanlar ölsün, yahudiler 2 kere ölsün, kürtler ölsün, amerikalılar ölsün, türklerin siki en büyük sik. Bu kadar.
pis yalancı ateist olmayanlardır. senin kimliğinde dini islam yazacak sonra da ateistim diye ortada dolanacaan riyakarlığın dikalasıdır. utanmadan birde atıp tutarsınız zaten anca bir şeyleri tutarsınız. iğrenç şeyler.
Dini kendilerine alet ederek Malı hamuduyla götürenlerdir.