bugün

yeni bir türbanlı, farklı bir fantaziye mi yelken açmış, nedir durum?

yerim ulan sizin yalancı karının beyanını... bir de demiş ki kimseye inandırmaya mecbur değilim. ulan zibidi, polise şikayete gittiğinde en ince ayrıntısına kadar eşgal veriyorsun, karşına sanıklar çıkarılınca da hatırlayamadım diyorsun.

ne olduğu belli olmayan görüntülermiş. baş pravakatör rte günlerce demedi mi? elimde görüntüler var, cuma günü yayınlayacağım diye.

bu gaza getirmeler 6 can almadı mı?

adli tıp raporu varmış. o adli tıp raporlarının nasıl alındığını rte hepimizden daha iyi bilir. ya da araba altında kalan sevin tanürek nasıl 8 de 8 kusurlu gösterilmiştir onu da çok iyi bilir. suçu sabit olan hüseyin üzmez' i kurtaran da o adli tıp raporlarıdır.

çok fazla zır zır ötmeyin ulan. cuma günü yayınlayacağız diye götten salladığınız görüntüleri yayınlayın. ya da o karının sapıklık derecesinde fantazileri olduğunu kabul edin.
bebeği havada salladılar,
üstümüze işediler,

deniyor. lan bu ülkede hangi siyasi görüşten olursa olsun kim bunu yapar, hele ki istanbul'da nasıl... bir kişi mi tepki göstermez. o saniyede yüzlerce kişinin aktığı alanda...

birde utanmadan, kadın şiddeti ile paralele ajitasyon yapılır hala, bebek lan bebek var, kim yapar da kim müsade eder.

(bkz: kul hakkı)
(bkz: iftira)
(bkz: allah ile aldatmak)

gerçi bunları yapana bu kavramlarda boştur ya...
(bkz: galiba gene mağdurlar)
bu sefer neyi surttuler durumu.
hala utanmadan konuşabilen akları gösteren olaylardır.

bunlar günlerce görüntüler varmış, kadını taciz etmişler, bebesini dövmüşler diye yaygarının dibine vurmuşlardı. yalancı bir adamın peşinden günlerce koştular.

o görüntüler nerde amına çaktıklarım?
trollerin diline dolanan yalan senaryodur.
doymadılar mağdur olmaya. hayır ciddi ciddi o uydurdukları fantezileri canları istiyor diye düşünmeye başladım.
hüseyin üzmez için de adli tıp raporu vardı!
bu onun pedofili olduğu gerçeğini değiştirdi mi?

siyasi erkin burnunu sokmadığı delik kalmadığından bu tür olaylarda bu kurumların bağımsızlığına güven olmadığından alınan rapor zerre kadar inandırıcı değildir!
hadi diyelim ki rapor doğru iyi de güzel insanlar bu rapordaki olayları gezideki gençlerin yaptığı ne malum?

kadının beyanı esasmış!
aksi ipstalanana kadar şu cümleyi rahatlıkla kurarum. "hadi oradan! yalancının lafına güven mi olur!"
ucundan kıyısından tutturdukları hukuk bilgileriyle sallıyorlar!
bir bakın bakalım yalan beyan vermenin, halkı tahrik etmenin, iftira atmanın cezaları neler?
ama tabi onlar da haklı ülkede "adalet" olmadığı için bu kadar rahat at koşturabiliyorlar!
(bkz: geçen gün gene mağdurum)

Olayları acıtasyona döküp insanların duygularını sömürenlerin yeni oyunları devam etmekte. Görüntüler uzakmış net değilmiş. Bak bak. işine gelmeyince uzak net olmuyor değil mi? Neyi savunacağını şaşırdılar. istanbulun orta yerinde yok işediler yok bilmem ne yaptılar ancak komedidir. Bıkmadınız mı bu mağdur edebiyatından? Ben bıktım yetti gayri. Milyon dolarlar cebe inerken üç beş kuruşum var baba diyenler varken hala mağdurum. Hey yavrum hey. Yavuz hırsız ev sahibi bastırır ya doğru. Olayı kadına şiddetle bağlamak ayrı cehalet.

Camide içki içildi dendi ortada yok görüntü yok hani? Kabataş görüntüleri ortada hiç kimse boşa konuşmasın. Adil tıp raporuymuş. Bu ülkenin hangi birimi güvenilir ki o güvenilir olsun? Bu mağdurum ayakları artık çok bayatladı. Yemiyor millet.
kadın en son; 'kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim.' demiştir. mantığa bak

raad olalım. *
Bunların gözü var görmüyor, kulağı var duymuyor, bunların içleri de çürümüş, tanıdık geldi değil mi? Şeref yoksunu mahluklar.

Yine akplilerin halk düşmanlığını başkalarına yamacağını, pardon bu ampül kafa bi sikim yapamaz burada.

Yok öyle bir şey. Topla topla.

(bkz: seni sikerim burayı terk et)
raporu olaydan iki üç gün sonra almış ve kendisiyle görüşen yazarların kolundaki morlukları gördüm demesine rağmen adli tıp raporunda baldırda morluklar olduğu gerçeğiyle çürütülen olay.

kadın yalan söylemiş neden söylemiş onu da kendisine sorun ve ondan önce jon voight ve ving rhames'inin oynadığı rosewood'u seyredin.
mobil uygulamayı kapattırıp entry girmek için bilgisayar açtıran başlık.

akitlerin ısrarla savunduğu hede. kamera görüntüleri cıktı hala utanmadan konuşuyorlar taciz edilen kadının ruhu zedelenmiş de bilmem ne de gören de gün aşırı taciz edilip tecrübe ediyor diye düşündüren hödö.

bu ülkede bırak alenen kadını taciz etmeyi, kalabalıkta laf atsan adamı linç ederler linç.. neyin peşindesiniz hala siz..maskelilermiş deri eldiven takmışlar bilmem ne.. sanki kabataş tramvay iskelesi değil police academy filmindeki blue eusters barı.. o kadar adam bir tane kamerya da takılmıyorlar nasıl oluyorsa koca istanbulda.. adli tıp raporuymuş.. aynı adli tıp 13 yaşında tecavüze uğrayan kız için zorlama yok rıza ile ilişkiye girmiş diye de rapor verdi zamanında bilinmelidir.

kamera görüntüleri varmış cuma günü açıklanacakmış... atarken biraz destekli atacaksın yarın birgün sorarlar adama hani vardı ne oldu diye.. he bu ülkede kafası çalışan insanlar biliyor ki yarın bir gün kumpas ile kurgu görüntü ile bu olay yaşanmış gibi gösterilebeilir bu kadar zamandır açıklanmamış olması da bundandır belki...

gazetelere hüngür hüngür ağlayan kadın şimdi ağzını açmıyor üzerine işeyen -ağzına sıçmadıklarına duacı olan gibi çemkiren- adamları teşhis edemiyor, ama nasılsa yediği dayağı her ayrıntısına kadar hatırlayabiliyor, 3-5 tane 3 kuruşa tamah eden satılmış kalem de bunu destekliyor birileri de buna inanıyor. bu memlekette 23 kişinin tecavüz ettiği kızın hayat hikayesini yaşadıklarını alenen tv lerde bar bar bağırabiliyorlar da başında türban var diye mi bu abla gizli kapaklı konuşturuluyor merak ettirmiştir.

bir de neymiş iktidar partisinin bir belediye başkanının geliniymiş... biz de yedik...be allahsızlar bu ülkede iktidardaki siyasi oluşuma muhalif olup görevini icra etti diye savcıyı hakimi sürüyorlar böyle bir şey olmuş olsa bunu yapan 10 tane serseriyi mi bulamayacaklar... bırak bulmayı anasının bilmem neresine girse bulup getirip toplumun önünde linç ettirirler böyle bir durumda azıcık beyninizi kullanın bu yüzden dir. adamın oğlu kadını ezip öldürüyor karakola bile gitmiyor ifade vermeye biraz iftira atarken o çok savunduğunuz dini imanı da düşünün günah günah.
bu kadın ise yaşamadığı bir tacizi gazete gazete dolaşarak röportaj vermiştir. attığı yalanı, kurduğu fantazileri miting meydanlarına malzeme yapmıştır.

görüntüleri uzaktan olabilir. duyduğumuz kadarıyla rte' nin elinde daha iyi görüntüler vardır. ya o görüntüler yayınlansın biz sesimizi keselim, ya da yüzsüzlüğü bırakın biraz utanma duygunuz olsun siz sesinizi kesin.

kabataş yalanı, 6 cana mal olmuş tarihe utanç şeklinde geçecek olan bir şerefsizliktir.

bu akp kafası biraz geriden geliyor sanırsam. senin ahbapların bu görüntülerin yayınlanmasını zamanlama olarak manidar buluyor. yani artık akp' nin tepesi saldırı var mı yok mu tartışmıyor. niye sekiz ay sonra yayınlandı diye soruyor.

bir umut yalanınızı yüzünüze vurunca utanırsınız diye umut ediyor. ama belli ki akpli güruhun utanma, arlanma, sıkılma, şeref, haysiyet, onur, gurur gibi duyguları bulunmuyor.

hırsızlığınızı da, şerefsizliğinizi de, soysuzluğunuzu da saklayamazsınız. artık bu mızrak hiç bir çuvala sığmaz. bu minareye hiç bir kılıf uymaz.
cinsel taciz off.
psikolojik taciz on.

ulan oldum olası şu modern turbanlilari sevmez.
halbuki onlar gerçek dürüst çağdaş(!)

bunlar cagdasligi armine'den esarp sanıyor.
bunlar modernliği son nesil galaxy iphone sanıyor.

sasirmamak lazım. namus izafi bir olgudur.
ama tersinedir.
turbanli namuslu olacak yok.
türbansız namussuz olacak da yok.

ulan 19 yaşında turbanli kizin maserati sürmesini anlatin bana!
ulan 5 yaşından 20 ye kadar kolejde okuyani anlatin bana!

kabataş taciz senaryolar hay amina koyim.
gündem değişiyor. kanun geçiriliyor...
--recep tayyip erdoğan--
üzerinden aylar geçtikten sonra kabataş' taki çirkin saldırının görüntülerini yayınlayıp, güya oradaki çirkinliği örtmeye çalışıyorlar.
--recep tayyip erdoğan--

senin yayınlayacağım dediğin görüntüleri aylarca bekledik recep efendi. aylarca melih gökçek sponsorluğunda yaptığın mitinglerde görüntü yayınlayacağım diye bağırdın. aylarca millet gözünü televizyonlara dikip görüntü bekledi. aylarca geziye katılanlar bile acaba böyle bir şerefsizliğin parçası olduk mu diye merak etti.

pavlov' un itlerine parmak ısırtacak gazeteci köpeklerin ''görüntüleri izledim, durum çok vahim'' diye ağladı.

verdiğin sözü tut recep tayyip. o görüntüleri yayınla sesimizi kes! ya da her yalanına inanan, mitinglerde verilen sufleyi bile ezberlemeyen bu mal seçmeninin sesini kes!
Düşünün ki karakolda polis memurusunuz. Bir kadın geldi ve şikâyetçi olmak istedi. Kadına sorulur ne oldu? diye. Kadın anlatmaya başlar. "memur bey kabataşta çocuğumla yürürken kalabalık bir grup bana saldırdı. Üzeri çıplak, eldivenli ,bereli bir grup erkek.
-eee sonra?
+sonra beni taciz etmeye başladılar. Bayıldım o şokla. Uyandığımda üzerim idrar kokuyordu.

Bakın tüm bunlar şehrin orta yerinde oluyor. Her taraf kamera dolu. Fakat bir tanesi bile olaya tam anlamı ile şahitlik etmiyor. Çevrede şahit yok. Kadına şüpheli gösteriyorlar,hiçbirini hatırlamıyorum diyor.

Sizce bir terslik yok mu?
bazı gerizekalılarca adli tıp raporu ile ispatlanıldığı sanılan olaydır.
be mal arkadaşım, bre cahil, hayatında hiç adli tıp raporu gördün mü?
raporda sadece vücuttta bulunan izlerden bahsedilir, bu izleri kimin yaptığı yazmaz.
olay olmuş 1 haziranda rapor alınmış 5 haziranda, vücuttaki izlerin kim tarafından ne şekilde gerçekleştirildiği belirsiz, bunu adli tıp belirleyemez. hele hele olaydan 5 gün geçtikten sonra kimse belirleyemez.
kim bilebilir o izlerin kocası tarafından yapılmadığını?
bazı kendini akıllı zannedenlerde kadın olduğunda ispat yükünün karşı tarafa geçtiğini söylemiş.
hasiktir ordan.
hukukta iddia kiminse iddiasını ispatlamaya o mükelleftir kardeşim. aksi halde her hatun kişinin birine attığı iftirayı gerçek mi kabul edeceğiz?
birisi çıkıyor diyor ki güpegündüz kabataşta benim bebeğimi elimden aldılar dayak attılar üzerime işediler.
o gün gitmişmisin polise, hastaneye yok.
üzerinde idrar olan bir kıyafet var mı yok.
o gün alınmış darp raporu var mı yok.
olayın bir numaralı delili kamera görüntülerinde bu tacize uğradığını gösterir emare var mı yo. Aksine meydana girişin ve çıkışın belli, sana en ufak bir fiziki müdahale bile yok.
ee neymiş, kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim.
yok ya, sen ülkeyi birbirine sok, vatandaşı ikiye böl, senin yüzünden ülke kutuplaşsın ortalığı ayağa kaldır, sonra ispat etmek zorunda değilim.
ulan yemin ediyorum bir roman karakteri gibiyiz hepimiz, çünkü bu yaşanılanlar resmen sürreal.
bir de bir ara çocuğuma dondurma verdiler bir baktım içinde cam kırıkları vardı masalı vardı o da mı bitti.maşallah recep abi de her şeyin görüntüsü var ama açıklamıyor birileri bulmuş açıklamış gördük hepimiz.aslında göremedik çünkü bir şey yok.bu kadar basit.gezi zamanı recebin bir şey yapması lazımdı yaptı ama yine eline yüzüne bulaştırdı.sonradan çıkan rabiacılar gibi buda yandı ve söndü.yok 70-100 kişilk grup saldırmış.kabataş ta maç zamanı dışında ben hiç öyle 70-100 kişilik bir grup görmedim .yani ufak ufak atın çok sallamayın denir bunlara.
yalandan mağdur olup, ağlayıp sızlayıp, çamur ve iftira atıp, sonra yedikleri boklar suratlarına teker teker çarpılınca utanmadan sıkılmadan bir kere daha mağduru oynayabilme kapasitesine sahip şerefsiz, onursuz, haysiyetsiz, utanması ve arlanması ve muhtemelen allah ı da olmayan, olsa da bir sikime yaramayan, adına insan bile diyemeyeceğim mahluk ve yaratık arası, suratlarına köpeklerin bile tükürmekten kaçınacağı karaktersizlerin tiyatrosunun ikinci bölümüdür.
(bkz: yav he he)
memleketin nereye gittiğini göstermiştir.
berkin elvan dan daha önemli olan vaka. malum, aylarca konusuldu.