sıçtığı boku bile paylaşan insanlardan değildir, öyle insanlar var ki gramaj bilgisi verecek kadar bağımlı, ne mutlu profil resmini iki yılda bir değiştirene.
Özendiğim insandır.
Ben mesela, o fotoğrafı değiştirmesem dürtüyorlar, rahat edemiyorum.
O pozdan birkaç tane çekilecek, birkaç tane de farklı pozlar sonra onlardan en iyileri seçilecek, onların arasından bir daha seçilecek falan. Vaktini boşa harcamayan insandır işte o. Aferin.
ağır yalnızdır.
köşe yazarlarına özenmiştir. belki de kendi markasını oluştruma niyetindedir.
günlük değiştiren insandan daha sevimlidir.
3 yıl oldu değiştirmeyeli adam 2 yıl diyor amk.
Üşengeç insandır.
Fotografı çektir, sonra onu beğen, git siteye yükle-değiştir-yorumlara- aa nerede bu- lan değiştin mi sen sorularına cevap ver... Bak düşünürken bile yıldım yeminlen.
Aynada gördüğümle, profilde gördüğüm arasında 7 fark oluşana kadar kalır o fotograf. Net.
hayatı dolu dolu yaşayan biridir belki. önemsemiyordur facebook gibi yalan dolan ağları.
tipsizdir.*
o tür sitelere merakı olmayan, milletin rezilliğini görmek için kaydolmuş "bu beni idare eder" diyip resim koyan insandır.
benimdir, yaz tatilinde güzel resmi çıkarsa koyandır, he yok çıkmasa aynen devamdır.
Fotoğraf çektirmeyi sevmiyo olabilir.
resim degistirmeyi onemsiz bulan insanlardir. *
facebook'a 2009'da üye olduğumdan beri değiştirmeyerek meydan okuduğum insandır. profilimdeki resmim o profille bütünleşti artık.
evlidir.
insandır insan. yıl oldu 2013 msn messenger kapanıyor, benim profil resmim messengerin resimlerindeki çiçek. *
Bir iki hafta daha dayanırsam o kişi ben olacağım.

Erkek: Notum.
iki yılda bir dışarı çıkan insandır. iki yılda foto çekilir güzel mekanda ve paylaşır gider.
kimseye kendini beğendirme derdi olmayan insandır. taktir edilesidir. sosyal, fotoğraf çektirme şansı olduğu ve sosyal paylaşım sitelerinde çok vakit geçirdiği halde bu işlerle uğraşmaz. ben değilim ama bu tür arkadaşlara sahibim.