bugün

hurriyet gazetesinin haberine gore abd'de (baska yerde olmaz zaten) iki yil tuvalette oturup o sekilde yasamis olan kadin. erkek arkadasi kendisine yemek, icecek goturuyormus. tuvalet kapagi hatunun poposuna yapismis. hastaneye goturup oyle cikartmislar.

edit: kardesim niye eksiliyorsunuz, kariyi ben mi zorladim 2 sene boyunca orda oturmasi icin.
ayrıca polise neden bu kadar geç haber verdiğinin sorgulanması için erkek arkadaşı gözaltına alınmış.. zavallı kadın..
" heralde rahat geldi, hiç kalkmadı ordan " denilecek durumdur.
sadece ye iç sıç eylemlerini yerine getiren kadındır.
cayır cayır ishal olmuştur muhtemelen, bu ne sevda kardeşim?

http://www.milliyet.com.t...ate=14.03.2008&ver=25
erkek arkadasina "niye polise daha once haber vermedin, niye 2 yil bekledin" diye soranlara adamin verdigi cevap enteresan; "alistim onun tuvalette oturmasina, bana garip gelmiyordu".
nip tuck a havale edilmesi gereken kadındır.**
umimi kenef'i kullansaydi sadece 500.000 eski para ücreti verecek olan kişidir. bu suretle ev kirasini ve benzeri şeyleri bedavaya getirecektir.

kendisi hastaneden taburcu olduktan sonra televizyon reklamlarinda sık sık görebileceğiz. farz-i misal 'mulayim bey tuvalaet kapaklari bunun üzerine otursaydim, 2 değil yirmi yil kalkmazdim' yahut 'mulayim bey kenefcilik, tuvalette bes yildizli otel rahatliği' gibi inciler döktürmesine sebebiyet verir.

(bkz: avukat sunla reklam mukavelesi yap)

(bkz: kenef kapisina taksimetre taktirmak)
başlığa ilk bakıldığın da akla şahan gökbakar karakterlerini getiren ancak işin aslının ondan bile daha komik olduğu anlaşılan kolpa olması muhtemel haber...
fasondur, fisondur. haberi yazan hincal olsun, uluç olsundur.
(bkz: macera dolu amerika)*
gazete de yer doldurmak icin, hayal gucune ve yaradana siginilarak yazilmis bir haber ornegidir.

hayir yapisilsa ben yapisirdim ordan biliyorum.**
(bkz: olmaz oyle sey)