bugün

bir daha da arada kalırsam beni siksinler diyeceğim durumdur.

ayrıldılar yeni ilişkileri var ama ikisi de halen bana birbirlerinin durumlarını soruyorlar.
ikisinin de değeri aşırı olduğu için, sizin yaşayacağınız aşkın ızdırabını sikeyim diyemiyorum ya la.
çok yaşadığım lanetler ötesi durum.

bir köşede telefon karıştırılarak aslında yalnız değilim ehe imajı verilir, yapılansa whatsapp'da kişi listesini ileri geri oynatmak..... sonraysa *sevdicekten niye online oluyorsun tripleri açıklamalar, onun inanmamaları..... ne çilem varmış lan.

bazende mutlu oluyorum sebepsiz. sanki ne biliyim benim yüzümden buluşmuşlar sevenleri kavuşturmuş gibi hissediyorum... kuşlar kelebekler...... öhö pollyannalıktan çıkarsak

çok bokton bir durum. gitmeyin. istemeyen kişi gibi hissettiğim de oldu adam arayıp melike'yle gelme diyor. allam yer yarılsada içine girsem dedim. dangalak, kız benim sayemde geliyor yanına, çok meraklıydım öpüşmenizi seyretmeye işim var gücüm var, öküüüzzzzz!
sevgililerden herhangi birinin vasat esprisine mükemmel espri muamelesi yapılırken, üçüncü kişinin 10 numara esprisine gülünmez. çoğunlukla gümbürtüye gider güzelim yaran espri. bunda sevgililerin habire bir şeyler anlatma derdinde olmasının payı büyüktür. böyle vıcık vıcıktırlar, üçüncü kişi ağzıyla kuş tutsa yaranamaz. geçmişte belirttiğim gibi, bir de konuşulacak konu bulunulmadığında mevzu direk üçüncü kişinin sevgili bulması zorunluluğuna kilitlenir kalır. üçüncü kişinin halay çeken hormonları yok sayılır. üzüldüm gene.
üçüncülüğe şükredilebilecek durumdur. bizzat altı çiftin yanında on üçüncü kişi olarak bunu bayağı bir geliştirmişliğim var.
Yanlarinda tasidiklari çanta olgunu hissetmektir.
Iki sevgili varsa yanında üçüncü değil beşinci olur.
Yancilik denilen olay.
beraber bara gitmeyin, bir halt edip benim gibi bara içmeye gittiyseniz ve mekandaki tüm çiftler senkronize biçimde arkadaşınız olan çiftle aynı anda öpüşüp yiyişiyorsa sıçtınız demektir, yarım saat tuvalete kapanıp ağladıydım.
aralarındaki aşk masasının ayakta durabilmesi için, üçüncü masa ayağı rolü oynamaktır.
aralarındaki aşk masasının ayakta durabilmesi için, üçüncü masa ayağı rolü oynamaktır.
Mantık hatası barındırır. iki sevgilinin yanında 10. Kişi olacak haliniz yok.
(bkz: zeka fışkırtıyorum vallahi bravo)
onlar motosiklete bindiğinde arkalarından iett ile gitmektir.
Telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra yapacak bir şey bulamamaktır.
http://m.haberself.com/h/9103/
yabancıların third weel dediği kişidir.
Threesome umudu taşımak.
görsel
Neden oraya davet edildigini bilmeyen insandir.
canı sıkılmaktır. bir an önce bir bahane uydurup sıvışmalıdır oradan üçüncü kişi.
bir zamanlar yaşadığım kötü anlardı sözlük insan kendini altıncı parmak gibi hissediyor.
mazoşist bir harekettir. onlar sarıldıkça, öpüştükçe yanında kimsenin olmadığını hatırlar ve üzülürsün. gereksizdir.
Hiç olmamaktır zira sizi görmezler, duymazlar.. Öyle sosyalleşeceğime evde kanepede zıbarmayı tercih ederim.
2 portakalın yanında 1 mandalina olma durumudur.
- durun lan bi fotoğrafınızı çekim.

( klik)

+ tamam. ver telefonu bizde seni çekelim.
threesome durumu.
üçün biri olmaktır.