bugün

cahilliğin vücut bulup teyzeleşmiş halidir. işte bunlar oy kullanıp ülke geleceğini yönlendiriyor. yobazlık başa bela, hem cahillik yapıyor hem de kafa.
Yaşlı başlı kadınsın, hadi Allah aşkına bir s.....git belanı bulma benden. Canını yediğimin memleketindeki %50'lik angutlardan yalnıza biridir. Gerçekten artık "Asıl bu insanları cahil bırakanları eleştirme lazım, herkesi eğitmek lazım." tadında duyarlılık gösteremiyorum; şu topraklarda yeşerecek iyi olan hiçbir şeye inancım kalmadı. *
cumhurbaşkanlığını sınıf başkanlığıyla karıştıran teyzedir.
birilerinden para almış olması muhtemel teyzedir. ya da koyu bir akp lidir. alın teriyle olurmuş, resmen propoganda peşinde. karşı adayın moralini bozmak için kurgulanmış şeyler.
okumuş etmiş gençlere bakınca pek de fazla yadırgamadığım teyzecik. bu teyze de okumuş(!) gençler gibi bilmediği halde bildiğini zannediyor. en kötüsü de bu. arkadaşlar, bu memleketin hali içler acısı. her ilde üniversite açarak cehaleti alamıyosun maalesef. bu teyzecik için diyecek pek de bi şey yok aslında. vay ki hem de ne vay halimize.
söylediklerinin beşte birini tayyibe söylese bizzat tayyipten kafayı yer suratının ortasına.
- seni israil dölü pis orospuuuuuuu
şeklinde bir küfür yer sonra korumalardan dayak yerdi.
bu gece nezarette de sıra dayağından geçirilir ve yarın basına;
- sayın başbakan bana doğru düşüyordu kafası kafama değdi
açıklamasını yapmak zorunda kalırdı.
çoluğu çocuğu varsa hepsi işten atılır emekli maaşı varsa haciz gelirdi.
Az okumuşun cahili olan teyzedir. Aynı lafı tayyipe dese ağzının ortasına yumruğu yerdi tahminimce. Ertesi günde basın açıklaması yapıp "sayın padişahımın ay pardon başbakanımın burnu akıyordu. O eliyle silmek isterken ben hemen kafamı uzattım onun eli kirlenmesin ben başım gözümle silerim diye. O sırada eli yüzüme geldi birşey yok" der ve giderdi.
tam bir geri zekalı kadındır hatta akp figuranı olabilir. annem olsa kırarım kafasını(şaka şaka-hemen gaza gelme). git tayyip'e konuş, adamın ne alakası var anlattığın şeylerle.
Bu tip cahil üretim yoksunu yobaz yaşlılardan çabuk kurtulmamiz lazım yoksa gidişat iyi değil.
ortada bir rezil olma durumu yok. ananı da al git diyenleri de gördük ama ihsanoğlu teyzeyi son sözüne kadar dinledi tartıştı.
laf olsun torba dolsun tiplerinden milyonlarca yaşayan memleketin tipik bir vatandaşıdır. ananı da al git diyen birini karşısında bulsa ne yapardı acaba?.
ekmeleddin hocanın trilyonları bulan serveti olmadığı, gemicikleri, tv kanalları vs vs olmadığı için haketmiştir bu hakaretleri. eğer olsaydı devletin uçağıyla dünyayı dolaşıp vatandaşları vergiye bağlasaydı eminim bu kadın gelir o zaman elini öperdi ekmeleddin hocanın.
Ekmel beyciğimin kibarlık ettiği teyzedir. KAdın olanca cahilliği, üslupsuzluğuyla, çirkefliğiyle saçmalarken adamcağız dinlemeye çalışıyor. Ekmeleddin bey'in yerine götünü yaladığı malum şahıs olsaydı kendisine tekme tokat dalınırdı. Bir de "düşün yakamızdan" filan diyor asıl sız düşün amk yakamızdan bi rahat bırakın insanları, iğreniyorum hepinizden! Sizlerin, kalıpların arasına sıkışmıs kalmıs insan bozmalarının arasında yaşamaktan utanıyorum.

Ayrıca başlığa bak amına koyayım. Cesur teyzeymiş sanki bana malkoçoğlu amk karısı.
Arkasında ensesi kalın,yüksek kademe birilerinin olduğunu düşündüğüm teyzedir. Çünkü bu devirde kimse kolay kolay o tür lafları art arda sayamaz. Hele de o kişinin üst düzey bir siyasi var ise. insanlar artık korku içinde. "Ya kim olduğumu tespit ederlerse ,çocuğumun başına bir şey gelirse?. " diye düşünüyolar/düşünüyoruz. Bence bir de bu şekilde bakılsın olaya...
50 yıl okuyup profesör olmuş, teyzenin ismini duymadığı memleketlerden onur ödülü almış, islam konferansı örgütü başkanlığı yapmış adama hakkını helal etmeyen teyzedir, gören de kendisi okuttu zannedecek.
vergilerinle de öcalanın televizyonunun parası ödeniyor teyzecim.
vergilerini vergilerinden pay almayan birine haram edecek kadar da zekidir.
Beni çaylak yapan chpli teneke adminin de amina koyacak olan teyzedir.
adam bu yaşına kadar sürekli televizyonlarda yer alsaydı bu yaşına kadar yattı yattı da geldi zannedilmeyecekti.