bugün

girip bir bakayım dedim ama yok inci'nin küfürsüz tasavvufi bir modeli olmuştur.
http://www.ihlsozluk.com/nedir.php?q=%232122536

entry'si ile beni yarmıştır.

edit: bozulmuş lan link. en çok oylananlar açılıyor tıklayınca. artık ne çıkarsa..
yazarları yanlışlıkla uludağ sözlük'e girerlerse, yaklaşık 4 saat yanlış yere geldiklerini fark etmezler.
aklı başında birkaç yazarı kalan sözlük. onlar da hayır işlerine adamış kendini; takdir edilesi, destek verilesidir.

http://www.ihlsozluk.com/nedir.php?q=%232132216
adından bile liselilik akan sözlük.
eski popülerliği kalmayan sözlük. hırs ateşi bu sözlüğü erkenden söndürdü..
(bkz: ihl sözlük somali su kuyusu projesi)
somali meselesinde iyi iş çıkarmışlar.
imam hatip liseliler sözlük galiba *.
asıl ismi şii sözlük, mustafa islamoğlu sözlük, mezhepsiz sözlük olmalı.

yönetimi mustafa islamoğlu'nun fanboyları ağırlıklıdır. sahibi tam bir mustafa islamoğlu hayranıdır ve kölesidir.

mustafa islamoğlu'nun emirleri uygulanır. mustafa islamoğlu tarafından cevabı verilemeyen her entry'yi itina ile silerler. yazanı sözlükten kovarlar.

dini ve ehli sünnet itikadını yıkmak için yola çıkan bir şer ittifakı tarafından yönetilmektedir.

yönetimine temsilci veren diğer grup ise gülen cemaati'dir. söz konusu durumu destekliyorlar mı bilmiyorum ama çanak tuttukları kesin.
beni bıkmayıp usanmayıp 6 kere atan sözlük. canlarım atıyorlardı, geri alıyorlardı...

(bkz: laramania)
yöneticilerine ana avrat küfreden adamları iki yavşadıklarında yönetici yaparlar.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: imam hatip lisesi sözlük)
görmüş olduğum en sikko sözlük budur heralde. yazar olurken, altta "kabul ediyorum" butonu yerine, "haydi bismillah" vardır. görünce götümle güldüm. ve hiç susmadım. kikiki.
boş beyinliler sözlüğü.

ulan insan burada iki dakika takılsa, arapçayı söker, hafız olur çıkar. çoğu ulu yazarını da oraya buyurmasını diliyorum.
gerizekalıların olmadığı sözlük.
gerizekalıdan adım atılmaz burada. şii-alevi sözlük koysalar ismini tam olurmuş.
vehhabi ve şiilerin birilerine para yedirerek salt müslüman gençlerin itikadlerini bozma amaçlı kurdurduğu oluşumdur.
kurucuları arasında hbbia nın bulunduğunu düşündüğüm sözlük.
saçma sapan başlıkların ve siyasi çatışmaların yaşanmadığı sözlük.

ekşi de olduğu gibi seri tanım giriyor adamlar.
keske adi "ihl sozluk" yerine baska birsey olsaydi dedigim sözlük..

kisa zamanda ya ismi degismeli ya da formati yazanlari vs.. bu ve bunun gibi yerler veya kisiler yüzünden bütün ihlli insanlar zann altinda kaliyor..

sahibi ihl adina sozluk aciyor cebini dolduruyor hicbir faaliyet yok.. **
neyzen tevfik, şair eşref ve nef'i başlıklarının altına şiirlerini yazamadığınız sözlük.

zamanında denemiştim, oradan biliyorum. ayrıca denyo bir müdürleri vardı, olay çıkartıp görevi bıraktırtmıştım.*
islamcı yeni yetmelerin oyun alanı... aklı başında kaç adam kaldı ki orada...
keyifle takip ediyorum. nefes alan ama ön beyinleri çürümüş canlılardan oluşuyor.
üye olurken sorduğı soruların 1-2 tanesini yanllış cevaplayıp üyelik hakkımı kaybettiğim sözlük.
güncel Önemli Başlıklar