bugün

helal olsun koca kaşlı adama dedirtir..
yurt dışına çıkış yasağı konmalıdır. evet.
Bunu gören ibrahim tatlıses:

görsel
Ezikliğin tezahürü. Milliyetperverlik vücuda yazı yazmakla tespit ediliyorsa ve bu kriter olarak kabul görülüyorsa ya ido tatlıses'te bir sorun var ya da türk milliyetçiliğinde?
Aslında türk milliyetçiliğini bu kadar basite alanlarda ve kendilerini kriter olarak görenlerde sorun var.
Vücuda "türk" diye yaz ama yanı başındaki türk komşuna selam dahi verme halini sormA aç susuz yaşasın, öyle mi ?
Gerçek milletperverlik ırk'ı ne olursa olsun, Yanındaki komşusunun halini soran, fakir akrabasına,zorda kalan arkadaşına yardım ederek olur.
Milletlerperlik, kendi milletinden olana kol kanat germektir, Zor gününde yardımcı olmaktır..
Ne kadar önemli bilmem ama yahudilere bakın hep birlik içinde olmuşlardır, nerede zorda kalan bir yahudi varsa kendi aralarında para toplayıp ona yardım ediyorlar ve yahudiler vücutlarına da "siyonizm, yahudilik" ile ilgili dövme de yaptırmıyorlar.
Acaba hangisi daha milletperver, milletine aşık ?
Hayırlısı olsun'dur.

Aga bu adamı ben pek anlamıyorum. Biraz garip afedersin.
yapmacık davranıştır.
seni de unutmadık koca kaşlı adam...
yurtdışında biri görse "la türk dedikleri bu muymuş?" diye düşüncelere dalacaktır. keşke bizi hep barbar sansalardı... şimdi bizi ido sanacaklar.
Normaldir.Bunun babası da ultra milliyetçi Genç Parti'den aday olmuştu...
Bu çocuğu cidden seviyorum. Babası gibi şakşakcı değil en azından. Yürü be tek kaşlı çocuk.
devşirme olduğunun yegane göstergesidir. helal olsun sana koca yürekli kürt.
anne tarafından dolayi türktür sıkıntı yok. instagramda profilindeki yorumlardan anlaşılacağı gibi k*rtlerin zoruna gitmiştir o ayrı.
göğsüne Türk dövmesi yaptırması ülkenin azınlık kesimi tarafından nefretle karşılanmıştır.
fotosu var mi?

oyle bir sey yapmissa yaziklar olsun. insan baskalarinin hosuna gitmek icin milletini satiyorsa karisini da satar.
Puştluk, ezilmişliğini ezenden taraf olarak değerlendirip onurunu ve şerefini satmışlıktır. Babasına çekmiş, yazık. Kürtlerin yüz karasıdır.
Ha bu arada bu kürtlerin türklerle düşman olduğu gibi okunmamalıdır. Halkların kardeşliği yaşasın. Ama ibrahim kaypakkayanın dediği gibi türk kürt kardeştir argümanı burjuvazinin sömürü aracı olarak kürtleri daha fazla kullanmak istemesinden ileri gelir. Gerçek kardeşlik tam hak eşitliğindedir. Yani ben bir türkün kürt yazdığını duymadım göğsüne. Çünkü yıllarca burdaki halka türk dayatması sürüldü. Bunu kabul etmek şerefini satmaktır. Musa anterin dediği gibi bizim de köpeklerimiz var ama başkasının kapısında havlarlar. Bu böyle.
Para, şan ve şöhretin hiçbir anlamı olmadığını göstermiştir.

Her insanın bir kalitesi vardır benim gözümde. Ve şu an eminim ki bu parayla kazanılacak bir şey değil. Utanıp geçelim bakalım.
Türk olmak için türk kökenli olmanın şart olmadığını Türkiye vatandaşı olmanın yeterli olduğunu anlatmaya çalışmıştır belki.
Kurtlerin ahmet kayayı ibrahim Tatlıses den daha çok sevmesinin sebeplerinden biridir. Kanda bir bozukluk olduğunu biliyorlar.
Zorla Türk olunmaz be ido baci.
güzel bence yani.
(bkz: ahmet türk) eminim. eminim.
göğüs bölgesine bir ırkın adını yazdırmak saçmadır. kendi ırkı bile olsa saçmadır. başka bir ırksa daha da saçmadır.
(bkz: ido tatlıses in göğsüne türk dövmesi yaptırması)

aramayan beyninizi sikeyim. net.
Samimiyetini artık Allah bilir orasını bilemem ama adam kürt kökenli diye PKK sempatizanı olmak zorunda mı? Türkiye vatandaşının "türk" yazılı dövmeye sahip olması bu kadar mı garip?
totoş olduktan sonra mı? yakında ibne olduğuna dair haberler de çıkar.
siktirsin gitsin züppelerin türklüğüne ihtiyacımız yok.

işte bunlar hep algı operasyonu amına koyayım.
(bkz: ahmet türk).
(bkz: öcalan ın ben türküm demesi).