bugün

inanılmazı gerçekleştirmektir. zira sadece 1,05 ve 1.10 gibi komik ötesi ganyanları kombo etse bile en kötü ihtimal iki üç sürprize yakalanırsın. bu böyledir. ama normal standartlarda bir kupon yapıp birini bile tutturamıyorsa o kişi mutlaka bir bakımdan geçmelidir. ya tutturmama konusunda bu kadar hünerli ise on numara gibi hiç bilmeyenin de kazandığı yeni oyunlara yelken açmalıdır.

görülen lüzum üzerine: entry giriliş tarihinde maksimum maç oynama sayısı 15' ti. *
cüneyt sadi den tüyo almış olması muhtemel insanın gerçekleştirdiği eylemdir.zira adam dünya rekoru kırmaya çalışıyor aylardır.
ama (bkz: olmaz demeyin şansınızı deneyin)
15 maç yazayım ama hiçbiri tutmasın diye oynansa yinede kazayla falan biri tutar, tutmalı. Bu kadarda bahtsızlık olamaz yahu.
yetenelerini para kaybetmeye harcayan tipin eylemidir.
(bkz: ben)
-selam abi ben iddia oynayacaktım da
-buyrun oynayın kuponunuz.
-yok abi,ben kendim seçmiyim.makine şeyetmiyo mu?hazır maçları?şeyapsa hani?
imkansızdır zira iddaa kuponunda sadece 12 maçlık yer vardır.
iddaa yöneticileri bu adama özel ödül vermeleri gerekir. on numaradaki hiç bilemeyene ödül hesabı. (bkz: bahtsız bedevi)
bilerek yapılırsa(böyle bir fantezi için 2 lira verecek adam da tedavi görmelidir gerçi) gayet mümkündür.

ligue 1 ve ligue 2 maçlarının hepsine 7+ oynayın. bunu 10 hafta boyunca yapın, 1 tanesini tutturursanız 100 lira ben cebimden vereceğim.

yani vermem tabi de, tutturamazsınız. hehe.
en az hepsini tutturmak kadar zor olanı başarmaktır, tebrik edilesidir.
on numara oynasın efendim. zararsız çıkar işin içinden.
Yüksek oran oynamaktır. Düşük oranda deneyip 14/15 yapmıştım.