bugün

kazanırsa dubaiden otel alabilecek olan insandır.
bir önceki yaptığı kupondan 500ytl ve üzeri para kazanmış riski seven adamdır.

(bkz: no risk no many no many no life)
her maçın ortalama x2 verdiğini düşünürsek 2^8'den kupon 256 katını vermektedir. 500 ytl ile de 256'yı çarparsak kupon tuttuğu halde 128.000 Ytl kazanacak olan insandır.

helal olsundur.
insan degildir kendisi.
hamdi'dir..

size bir şey ifade etmiyor olabilir bu ifade (ifadenin ifade etmesi; bkz türkçe deliler sözlüğü, cilt 0.25, pi: 3) ama siz de benim arkadaşım hamdi'yi tanısaydınız bana ne..
bu arkadaş zengindir, kayserilidir ve kütüğüne rağmen çok rahat para harcar.. bu herifin ilk gençliğine sakıp sabancı yetişseydi, vururdu bunu..
işte bu adam oturur ders çalışır gibi iddaa başına.. bir düşünce alır gider kafasını.. yaklaşırım yanına..

+ kupon mu yapıoyorsun lan?
- hee..
+ kaç basıcan?
- 300..
+ kaç katı veriyor..
- 10 maç, 148 katı..
+ iyiymiş..
- çıkarsa iş kuracağım işallah.. okul sıktı..

sakın eleştirdiğim sanılmasın hamdi'yi, kendisini tanısanız çok enterasan bir insan olduğunu bilirdiniz.. parası var, riski de seviyor, harcıyor.. ayrıca geleceğe yönelik planları için iddaa oynuyor.. daha ne? benim yakıştıramadığım memleketi..
kayserili dediğin, şu aşağıdaki diyaloğu kuran adamdır bu hususta:

+ (iddaa bayindeyiz) hayırdır abi düşüncelisin..
- ya sorma ya..
+ n'oldu lan?
- lan dayanamayacağım.. şeytan diyor bass şu milan'a 1 ytl! ama riske edemiyorum..

haha.. kayserili budur olm işte..
kendisi de hamdi gibi, hatta daha bile fazla zengin olan bu herif ülser olacak stresten..
kazansa da alacağı para 3 ytl.. iyi para..

iki diyalog da tamamen gerçektir ve iki diyaloğun da muhatabı tamamen kayserilidir..
kesin rıdvar dilmen'dir. kuponu yatar o ayrı.
bir önceki hafta sayısal lotoyu tutturmuş insandır. ulan riske edilir mi o kadar para hem de 8 maç. (bkz: haydan gelen huya gider)
(bkz: zengin gözükmek için yapılan mallıklar)
zenginlik hayali kuran orta gelirli insandır. ve kuponlar genellikle tek maçtan yatar. bu tek maç ne hikmetse arkadaş!
bilyoner.com daki en iyiler listesindeki bahiçsilerdir..

ulan o kadar nasıl güveniyorsunuz bu maçlara anlamak mümkün değil, birde 8 maçın 4 ü 5 i beraberlik yani 3 oranlı..
derede boğulmanın ezikliğine değil, okyanusta boğulmanın kahramanlığına kendini inandırmış cesur adamın hikayesini anlatır.
+necmiiiii ! necmiiii !
- neeee ?
+ nerdesin hayatım ?
-odamdayım.
+noldu necmi niye ağlıyosun ?
-manchester da...
+kes necmi kes yine idda oynadın dimi.
-açıklayabili...
+ayrılıyoruz.
570 - üst salzburg - senica
571 - üst sparta prague - sarajevo
574 - üst bursaspor - gomel
579 - üst levski - spartak tranava
580 - üst alkmaar - jablonec
581 - üst differdange - olymiakos volo
582 - üst dinamo bükreş - varazdin
583 - üst g.antep - leia warsav
590 - üst palermo - thun

bu günün kuponudur, 1'e 16 veriyor. 1000 tl bastım.