bugün

salvatore di stefano'nun yakın arkadaşı.
(#381273)
'başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin.' felsefesini yalayıp yutmuş olan ve bundan dolayı prim yapan şahsiyet.
bir pkk itirafçisi olan sami demirkıran ın 'kod adı: killer of mehmets' adlı kitabında
-tatlıses turizmin sağladığı destek tartışılamaz
-yaralı militanların hastane masraflarını karşılamıştır
-nakit olarak bilmem kaç milyon dolar para aktarmıştır
gibi ifadelerin yer alması nedeniyle kitabın çıktığı kipa yayınevine dava açmış olan şarkıcı türkücü vs idir.
yetiş ya muhammed yetiş ya ali şarkısı yüzünden vurulmuştur.
abdullah öcalan ve saddam hüseyin e benzerliğiyle dikkat çeker ve saddam hüseyin le akrabalığını teyit etmiştir.
adı,genelde kızı yaşındaki hatunlarla anılır.
siyasete atılacağını söylemiştir yakın zamanlarda.bağımsız aday olacakmış.
kuşadası'nda,2. otelini açan şahsiyet.http://www.hurriyet.com.t...dakika/4723769.asp?gid=71
sesini,şarkılarını kendisini sevmediğim kadar sevdiğim şarkıcı.para kazanmayı bilen insan.
hiç işim olmaz diyen türk evladının bile en az bir parçasını bildiğinden adım gibi emin olduğum şarkıcı.* ayrıca takdir etmekten kendimi alamadığım şarkıcı; yaptığı her albümün tutmasından ötürü.
kroluğuyla ün salmış olup piyasadaki bütün güzel kızların tadına bakan vahşi bir cazibesi olan konuşmasına hayran olduğum güzel sesli adam.
türkiye'nin gördüğü en kötü seslerden biri. belki de en kötüsü. yazık işte türk halkına yutturuyor. dünyada en fazla haketmediği parayı kazanmış insan.
Son olarak Hülya Avşar a tenis oymasını öğrettiğini kendisinin aslında bir tenis ustası olduğu anlatmak isterken şu cümleyi kurmuş insan ben Hülya yı tanıdığımda o daha TENiSi tutmasını bilmiyordu bu adama daha ne yazılır ki *
toplumun büyük bir kesiminin ayyy ne kadar kıro bi insan, çok görgüsüz canım çok çok, filan diye yerip, bir şarkısı çaldığında ne hikmetse hep bir ağızdan şarkılarını söyleyebildiği, sevilmekte güçlük çekilmeyen, sevildiğinin bildirilmesinde güçlük çekilen kıro, çok kaba, ama sesi çok kuvvetli canım, insanı..
Yazı tura atmakla ilgili çıkan bir hadisenin sonrasında medyayı kastederek "Ulan şerefsizler, utanmazlar siz mi bana Atatürkçülüğü öğreteceksiniz? Yuh be size yuh! Ulan oğlum adam olun adam!" şeklindeki bağırmalarla mükellef bir şiddet görüntüsü çizen ses sanatçısı.
an itibariyle "ben olmamış birşeyi önceden söylerim, sonra olur!" gibi felsefik bir cümleyi sarfetmiş ünlü düşünür, filozof, idol, herşey..
hakkında bir zamanlar pkk finansörü iddiaları çıkmış kişi...
terörün en yoğun olduğu zamanlarda, doğuya giden otobüslerinin önü kesilmeyen, kurşunlanmayan otobüs şirketlerinden birinin sahibi olan türkücü.
dünyanın en iyi tenörlerinden.. ama bıyığından dolayı sesi tam anlamıyla çıkmıyor; bu yüzden kendisi bile bu gerçeğin farkında değil..
icinden guclu bir ses çıkarmayı başarabilmiş nadide kıltopağımız.
ama bu kişide para ve şöhret umman olduğu için yakışıklı olduğu bile düşünülmektedir. bu sayede ayıkladığı hatun sayısı meşhur olanlar haric muammadır. (bkz: ibrahim tatlıseks)
Sesinin kalitesi tartışma götürmez. Lakin dün akşamki programında Arif Sağ tüm durumu şu cümlesiyle özetledi; 'hadi eskisi gibi söyle' .Arif Sağ'ın dediği gibi şarkılarını eskisi gibi söylese bi de yorum yamasa tadından yenmez hani.
otelinin inşaatında çalışan ve paralarını alamadıklarını söyleyen kişilere, eline aldığı bir sopayla üzerlerine yürüyerek, "Dininizi s... Kiminle anlaştınız? Kiminle anlaştıysanız, gidin ondan alın. Sülalenizi s... Beyninizi kurşun doldururum" diyen türkücümüz.
http://www.hurriyet.com.tr/yasam/5232703.asp
ibrahim yorgunlahmacun'un tek rakibi.(#801664)
"ben megaaraaaada doğdum" diye ekrandan insanlara nağralar atan medya plazalarına dadanmış ve buralarda da palazlanmış bir kebabçı-türkücü.
ceket kollarını sıvayarak modada çığır açmış insan.
körpecik beyinleri populizmle oyalayan, dünyada ve ülkede asıl ne olup bittiğini bilmelerini engelleyen, yapay konularla gündemi oyalayan magazinciler ordusunun erlerinden biri.
(bkz: hülya avşar)
(bkz: gülben ergen)
(bkz: ahu tuğba)
hülya avşar ile birlikte sabah programı sunmak için bölüm başı 100.000 ytl isteyen para sayma makinası.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=52054
ne yaptığı, neler çevirdiği kabak gibi ortadayken bu kadar sevilmesinin nedenini anlayamadığım organizma.
kendisi an itibarı ile izledigim bir magazin programında binbir gece adlı dizideki ahlaksız teklif olayını "cocugun yerine yenisi gelir, namusun gelmez" sozleriyle yorumlamıştır.
lakin bu durum tekrar "ibo yapar boyle ayda bir" denerek gecistirilecektir.*