bugün

şaşırdık mı, hayır.
niye sonra konuşuyoruz birader bir değil iki değil pkksından pontusçusuna chp niye sahip çıkıyor bunlara?
ee bunların hesabını hdp ile omuz omuza miting yapan chp mi soracak? allah aşkına bi kişi cevap versin akp'ye bunların hesabını soracak parti chp midir?
Maksimum chp zekası bunu gerektirir. Eko başkan esaretinin bedelini ödemeye devam ediyor. Chp de bunları davar gibi güdüyor. Bak bak bak Erdoğan kaçıyor.
"ama daha dün pkk'ya oslo'da sakso çekmiş, askerlerimizin katili olan şemdin sakık'ı mahkemede beraat ettirmiş, pkk'nın yaralılarına türk hastanelerini açmış adamlar bugün (kendi daha önceki davranışlarıyla ilgili en ufak bir özeleştiri yapmadan) chp'yi pkk'ya yakın olmakla suçluyorlarsa ben bunun samimiyetini sorgularım arkadaş.."

Abi iyi diyorsun güzel diyorsun da.

Chpde 130 sandalye var mecliste vekillik yapıyor. Neden bir tanesi de çıkıp bu söylediklerini meydanlarda akp'nin boğazına boğazına tıkmıyor da biz burada samimiyet filan sorguluyoruz. Ulan bu adamların tek işi bunu yapmakken ne bok yiyor bunlar bilen var mı?

Vekil demedim bak sandalye dedim.
cuhapenin yeni hdp seviciliğinden biridir. cuhape öyle hale geldi ki kendinden nefret ettriyor.
cuhapenin son skandallarından biridir. insan bunuı yaparken biraz düşünür seçmenimiz ne der vatandaş tepki gösterir mi diye düşünür. 4 cuhapeli arkadaşım bunu gördü artık asla oy vermeyiz dediler.
Ne hikmetse gelen giden pkk'lı ilan edilip birine de kovuşturma yapılmaması vakalarına bir örnek dahadır. Chp ile bağlantı uydurmak pkk nedeniyle kovuşturmanın ön koşulu anlaşılan. içişleri bakanlığı'nın eli chp'ye çamur atma durumu olmayınca armut toplamakla yetiniyor anlaşılan. ilginç.
Pkklı puştlar da sanatçı olmuş vay amk.

Askere kurşun sıkmak otobüs yakmak sivil öldürmek ne zamandan beri sanat ulan!?

Bunu da Ümit özdağ gündeme getirdi yoksa akp ölü taklidi yapıyor imamoğlu kaç senedir ibbde kim bilir kimler çıktı sahneye son bir ayda yaptıklarına bakılırsa baya alışmışlar.
görsel
chp denen avarel parti eğer buna net bir tavır göstermezse bunun bedelini seçimde öyle bir öder ki.bu halk herşeye farklı bakar hırsız tayyibi bile bir yerde unutur ama şerefsiz pkk ya destek niteliğindeki bir hareketi asla unutmaz.