bugün

artık sözlük yazarlık başvurusunda 10 entry istendiğinin farkında olan yeni yazardır.
yeni bir sekizinci nesil yazar. hoş gelmiştir.
enteresan tespitler yapan bir yazar. bazı entrylerinde tam 12'den vurmuş. vurduğu yerlerde ağır hasar vermiş olmalı ki çaylak yapılmış.
sekizinci nesil yazar olmakla birlikte aramıza hoş gelen bir yazardır.
Entrylerini okuyup değerlendirmek gerekiyor.
ama şiddetle yaşını merak etmekteyim.
türk olmayı utanç kaynağı gören yazarımsı.
türk oğlu türktür. türk olmasından da şeref duyar. ırkçı değildir, vatanı ve milleti uğruna canını vermeye hazırdır.
milli güvenlik derslerinin etkisinde kalmış liseli yazar. buralar serap biz aslında yokuz.
(#14669323)

laikliği yanlış anlama ve anlatmanın en güzel örneğine imza atmış yazar.
ne alakası varsa artık..
maskeli pıtırcıkların sevmediği yazardır.
tamam lan tamam çok ağladınız. kürtleri çok seviyorum. oldu mu?
(bkz: ağlama rojin)
çok fena bir şey. yeni türemişlerden hem de. sözlük faşistlerinden bir insan evladı.
"ya sev ya terket"çi zihniyete sahip bir yazar galiba. az önce gerçekleri söylediğim için beni ülkemden kovmuş bulunmaktadır. kendisine teşekkürü borç bilirim ne zamandır kendi ülkemden kovulmuyordum.
(#15143123) Galatasaray'ın gerçekten bir aslandan doğduğunu falan düşünüyor olmalı.
italya'ya satılan bebek bezinden gurur duymadığım için beni vatan haini ilan etmiş yazar. etiketçi.
#15144568 insanlığından nasip almamış yazar. ya da ben ironiden anlamıyorum.
sözde dindar, özde dinden habersiz.
(bkz: ölünün arkasından konuşmak)
bugün de kendisiyle karşılaştım. anlamadan dinlemeden milliyetçilk taslıyor. verdiği şehit için üzgünüm. birazcık yazılanın arkasındakini anlasa daha güzel olacak her şey onun için.
(#15162944)

ezberi bozulmaya yüz tuttuğu için yazılarımı okumayı bıraktığını ilan eden "şey".

aldığım tehtitlerin yanında eksilenmek de neymiş!

not; tehtit edenler hıristiyan, musevi, budist, ateyiz ve anarşitlerdir; müslümanlıkla uzaktan yakından alakaları yoktur(!) müslüman kardeşler hoşgörüyle yoğrulmuş bir toplum özlemi çeken müminlerdir(!)

ironi yaptım; yer misin?!
türk olduğunu iddia edip, türklükle ve türkçeyle dalga geçen kişi.
(bkz: #13752221)
(bkz: allahını seven üstüne penis atsın)

penislerle kafa bozmuş yazar.
kullanıcı adı, tarayıcıda uludag sözlük sayfasında kayıtlı olan yazardır. başka bilgisayarlarda sözlüğe girmeye üşenen yazardır. hangi insan üşenmeden "i n f o r m a t i o n" yazar ki on saat?
bu yazar kürtler ve bdp uzerinden isim yapmak istiyor sonunda çozuldu.
(#15288969)
bir türk evladına bu kadar edepsizlik, hayasızlık, ahlaksızlık yakışmaz.
fikriyatına türk milliyetçiliği adını vererek türk milletinin geçmişine gölge düşüren, geleceğine ipotek koymaya kalkan bu tür zerzevattan gerçek milliyetçiler, gerçek türk evlatları ancak utanç duyar.
kınayıcının kınamasına aldırmayan, kahraman türk dedelerinin hatıratına sahip çıkan, türk oğlu türk bir yazardır. çaşıtların ve soyu kırıkların abuk subuk gazlamalar ile milleti farklı yönlere kanalize etmesine engel olur. bu sebeple düşmanı çoktur. aldırmaz. bildiği yolda yazar.

edit: sebep yokken, keyfi olarak çaylak yapıldım. özel mesaj ifşa eden turkpence hala yazar, nickaltıma küfür eden procesion da hala yazar. keyfi olarak beni çaylak yapan mod sana hislerim çok derin.
canavar batı medeniyetinin götünü yalamadığı için kendini batılılaşmaya adamış cardınlar tarafından insan sayılmamakla itham edilmiş. ceddi için utanç vesilesi olanlar türk'lük tanımı yapıyor ya bu başlıkta orası ilginç.
bildiğin (#15289072) troll ayrımındaki siyah troll'ün vücud bulmuş hali olan yazar.