bugün

Bir an hakkında bu kadar entry girilmesine anlam verememiştim, ta ki başlığa tıklayıncaya kadar.

Millete kumandalı karı düşer bize de kelebek.
https://i.hizliresim.com/GB2qq2.gif

Not: vurdurmuyorum.
Sonuç türk kızları da en az diğer dünya kızları kadar orospu.kaç dakikadır aratıyorum daha içinde çıplaklık bulunmayan bir linke denk gelmedim.
Sözlük kızları sabaha kadar fotoğraf atsa bugün kimse de ilgilenecek derman bırakmamış sitedir.
Yıllar önce incide bu sitenin açığından bahsedilmiş foto peşinde koşulmuştu zaten. incide başlık açılmamasına şaşırana duyurulur.
bazı sanatçıların da görüntüleri var. şarkıcılar her yerde.
Tecavüz edilip, öldürülmüş ve yakılmış insanların fotoğrafı olan site.

Hayatta her şey güzel gitmeyebiliyor ama görmemiş olmayı dilerdim, sinirlerim bozuldu psikolojimi etkiledi ve şuan her şey zevksiz çirkin iğrenç geliyor.
iş yerindeyim yanlışlıkla açtım bir tane eve gidince detaylı bakmak lazım. Artık bu ülke böyle gençler öyle has kızlardan pek kalmadı.
görsel
O değilde türk kızları harbiden fıstık gibiymiş yalarun.
Wa0127 deki kızın ağzındaki bok mu bana mı öyle geliyor?

Beynime error verdiren ve neyse ki buralara fotograf atacak kadar düşük seviye abazan olmadığım için kendimle gurur duymamı sağlayan site.

Bir de bir yerlerde pedofil bir manyağa rastlamış olabilirim.
Kimin kime ne attığı önemsiz de gördüğüm çoğu fotoğraf çocuk yaşta kızlara aitti. Kimse buna dikkat çekmemiş, herkes kendi 31'nin derdinde.

Tanım: ekserisi nude olan, fotoğraf paylaşım sitesi.
Kızlar allah belanızı versin!
eski sevgilimin de içinde olduğu değişik bi ifşa şeyi.

ben elini tutamıyodum izin vermiyodu herkes bilirse büyüsü kaçar diyodu.

millet beline dokunuyomuş. üzüldüm ya da bilmiyorum kötü hissettim kendimi.
iş yerindeyim, bir tanesini açayım dedim çırılçıplak kumandalı bi abla çıktı. her yer kamera işten kovduracaksınız ulan.
Aramaya wa0129 yazinca dehşet bir fotoğraf çıkan site.
Fakemiş.remy couture adinda bir adamin makyaj calismasiymis. Siteleri kapatilmis.
Sözlük abazalarının tek tek bütün sayıları arattığı sitedir. Başlık hiç aşağı düşmüyor maşallah.
Biz kiminle evleneceğiz amk? 23 senedir tertemiz geziyoruz kimsenin karısına kızına kötü gözle bakmadık. Rabbim bize biz gibilerden nasip eylesin.
(bkz: kızlıresim com)
Sözlüğü ilgilendiren kısmını anlayamadığım olaylar,mesajdan bile açıklayabilirsiniz hocam yani merak içindeyim.
Sözlük yazarlarının (bkz: mal bulmuş mağribi) gibi saldırdığı sitedir.

Yeter la buraya bi görsel numarası yazıp

"Aha bu çok komik, aha dayının taşaklarına bakın" yazanlar yeter artık.

Arkadaşına zorla komik video izlettirmeye çalışan ergen gibisiniz amk.

Son olarak;

görsel
Her seyi anlarimda kumanda nedir ya? Napiyosun abla...
Siteye cibildak foto yükleyenlerin korkmuş bi şekilde içinde foto arayanlara saldirdigi site swh.
kullanıcı hakkı yenilmiş özelmiş bilmem neymiş ıvır zıvırlar. ulan geri zekalılar. adı üstünde hızlıresim. foto yükleyip paylaşıyorsun işte. oranı buranı paylaşacağın bir yer değil orası. sitenin kurulum amacını bilerek paylaşmak gerek. beyinsizliğin alemi yok.

Korkumdan bakamıyorum. Kazayla tanıdık biri çıkar. Bilmem ne. Fena olur.
Wa0099 da çilekli abla favorim. Salak ama çilekli.

Bir de aynı sayfadaki kafasının derisi gidik olan cesede ait bir fotoğraf paylaşan burak sansar denen siteye kayıtlı manyağın ne psikopatça fotoğraflar attığını fark ettiniz mi? Umarım bu cesetler onun elinden çıkma değildir.
Teknolojinin ne kadar tehlikeli olabildiğini bize göstermiştir. Eminim ki hiçbiri bu fotoğrafları yüklerken başına gelecekleri düşünmemiştir. işin üzücü yanı çoğu reşit bile değil. Yazık.