bugün

Haklı yazıdır. sevmediğiniz kişi için "oros..çocu.." yazan adamlar varkende haklılığını koruyacaktır. Kendisinden yakışıklı diye adama küfür edenden tut atatürke hakaret edene peygamber efendimize küfredene kadar bir sürü püslik var. sonuna kadar katıldığım yazıdır. gerçek hayatta boka dahi sahip olamayan eziklerin burada çok fazla saldırgan entry sahibi olduğunu görebilirsiniz.
hıncal uluç önce konuşmasını öğrensin sonra yorum yapıp köşe yazarlığı yapsın .
yaşlılar işte hep huysuzlar her şeyi kendileri iyi bilir sanarlar halbuki yanılırlar.
eğlence amaçlı kurulan bir sitenin ne kadar dikkate alındığını tasdiklemiştir. Bu olay Biraz daha dikkatli yazı yazılmasını gerektirir. Sonuçta anlayacağız Bakalım hıncal uluç dikkate alınıp sözlükte yazanlar dikkate alınmayacak mı ya da sozluk yazarları ciddiye alınıp mahkeme kararı geri çekilmeyecek mi?
sözlüğün masturbasyon yapmakla ne ilgisi olduğunu anlamama açıklık sağlamayı unutmuş olan hakaretler bütünüdür. sözlüğün yüzde yetmişe yakını olan populasyonunun kendi yaşının üçte birine sahip olduğunu düşünecek olursak cinsel hayatında masturbasyon yapmaya otuz yaşındaki libidosu tavan yapmış ve her şekilde gideri olan(henüz etleri, derisinden ayrılmadığı için daha cazip olabilirler.) x yazarı mı ihtiyaç duyar, yetmiş yaşına gelmiş ve içinde hala kıpraşan enerjisini mankene, yazara, vefat eden dj'lere sataşmak için harcayarak tüketmeye çalışan bir "biri" mi ihtiyaç duyar; oturup daha uzun düşünülerek saldırıya geçilmelidir. ve bu yüzde yetmişlik kısmın(hani kabaca düşünürsek, hayatının henüz yarısını geçmemiş olan) yüzde yüzünün, gazete kenarlarında saçma sapan tepki çekmeler için profesyonel yazar olma isteğini akıllarından bile geçirtmeyecek ölçüde tatminkar diplomalı meslekleri olduğu için, kendileri yazdıkları köşeyi bize hibe etseler dahi yazan çıkmayacaktır.
(bkz: yüksek mühendis olmak)
(bkz: hıncal uluç olmak)
kelimeleriyle var olmaya çalışan mastürbatörlerler(!) kendisi ve kendisi gibi masturbasyon eylemini milyonlara bilet keserek izletme/takip ettirme/onaylatma peşinde olanların arasındaki farkı belirtmiş yalnızca.

bir de,
kelimeleriyle var olmaya çalışan sözlük yazarları yalnızca masturbasyon yapıyorsa, peki bunu kabul ettik diyelim,
kendisi ve kendisi gibiler dönemin siyasal baskısı ile baskıcıların altından geçtikten sonra masturbasyon yapıyorlar. sürekli bir tatmin olmayış, sürekli bir aalttan geçiş, yine tatmin olmayış, yine alttan geçiş... kısır döngü onlarınki!!
hıcal uluç'tan artık beklediğimiz hareketler bunlar.

sevgili hıncoş

düşünce özgürlüğüne kısıtlama getirmek isteyen, insanların fikirlerine inanç ve fikirlerine saygı duymayan lumpen sözde köşe yazarı sana seslenmekten aciz değilim ama senin gibi defne joy'un arkasından pervasızca sırf publicity olsun diye saygısızca şeyler geveleyen birine bir açık mektup döşenmem.

okumayı bitirdiysen eğer gözlüklerini çıkar ve hayatının sayılı mastürbasyonlarından birine koyul.

hayırlı geceler, tatlı rüyalar.
hıncal bey yazıyı 2009 da yazmış. günümüzde ise sosyal medya denildiği zaman akla ilk gelen üç olgudan biri sözlüklerdir. acaba hala görmezden geliyor mu bu sözlükleri, sormak lazım.
ya da o yine yazacak bir şey bulamayınca tanıdıkların restoranlarını yazmaya devam etsin.
kıh kıh kıh şeklinde gülen bir adamın yaptığı hakarettir.

dipnot: ben bu sözlükte daha iyi gülüyorum be!
sesini bile duymaya tahammul edemedigim kilisli zat. hic bir konuda tam bilgisi olmayan fularli ihtiyar. ilk once sozlugun icerigine bak, yazilara bak, uye ol tabi alirlarsa. sonra hakaret et senin sansin 80 yasinda olman. genc olsan emiyn ol barinamazdin bu ulkede. senin yazdigin kose yazilarini biz burda cerez niyetine okuyoruz.
Hep söylerim ehliyet belli bir yaştan sonra iptal edilsin diye.
sözlüklere mastürbasyon için girildiğini sanıyormuş hıncal.
ileride bir gün elizabeth durumu olursa bu abide, uludağ'a da bekleriz.
şimdi "nasılsa okumuyor" diye bir ton küfür yazardım da boş ver.
hepimiz hıncalız hepimiz uluçuz.aklıma gelmiişken biz neden ulu gazete çıkarmıyoruz?
sözlük yazarlarını mastürbatör olarak tanımlıyor ise biz de kendisinin sübyanatör olduğunu hatırlatmak isteriz. bayramlarda elimizi öpecek yaştaki kızlarla biz mastürbatörler birlikte olmuyoruz sayın uluç. ki kalkmış sen mi bize ahlak dersi vereceksin?
sözlükte yazan onca sığırdan sonra acaba mı dedirten yazı.
kendisini "farklı" bir şey sanan lümpen bir adam o hıncal, onun sözlüklere hakaret etmesi aslında iltifattır, şeklinde karşılık verebileceğim bir şahıs.

onun kalın kafası basmaz da, burası bir platform dur, dünyanın her yerinde böyle özgür platformlar vardır. buralarda yazanlara karşı olmak, halka karşı olmaktır. nereden baksan bu sözlükte bi 13 bin kişi yazıyor. bunların hepsini "onlar" rubriğiyle küçümseyiverme işini hıncal i geç bob woodward bile yapamaz (waschington post un efsanevi yazarı - yoksa nytimes mıydı?) (watergate skandalını ortaya çıkartan adam). hıncal bi halttır, 13 bin kişi hiçbi halt diildir diye bir mantık olmaz.

ayrıeten o yazının muhattap aldığı "gönlünü almaya çalıştığı" kişilerden birisi kim? gülben ergen. e bu kadın şimdi bir bilimadamı diil, konservatuar mezunu derece yapmış birisi diil, devlet sektöründe birisi diil , ne biliim bashekim diil, doktor diil, magazin basını tarafından yükseltilmiş bir tip. haddızatında kendisi hakkında "seks kasedi" olduğu iddiası bile çıkmıştı. di mi? hakkında seks kasedi iddiası çıkınca baykal, kendisi indi, bu kadın herhangi birşeyden elini ayağını çekti mi, hayır.

e demokrasilerde benim böyle bir kadınla ilgili elestiri yapabilme hakkım olması lazım. hıncal bana böyle bi yasaklama getiremez. ben bu sözlükten bilmediğim birçok şey öğrendim, kusura bakmazsa kendisinin yazılarını da okudum , ucuz birahane argumanları dışında hiçbir getirisi yok bence türkiye´ye. kusura bakmasın. burada yazan bir sürü iyi yazar var, onlardan herhangi birisini hürriyet gazetesi hıncal ın yerine getirse o adam hıncal´dan çok daha fazla bilgi kazandırabilir türkiye ye. hıncal o köşeyi kapmış diye oradan bize eğer "bak nanik, siz burada yazamıyormusnuz işte... ama beeeenn yazıyorum" diyorsa açıkça söyleyeyim, versin bana köşesini bir haftalığına öyle güzel şeyler yazarım ki, bir hafta da türkiye hıncal ı unutur. bu burada yazan birçok yazar için geçerlidir. kusura bakmasın, gerçekler acıdır, biber de acıdır, demek ki gerçek biberdir.
Sayın hıncal bey şunu unutmasınki o gülbenler ergenler mustafalar bizim sayemizde oralardalar ve bu sözlüklerdeki yazılanlar bir aynadır neden kendilerini aynada görünce rahatsız oldularki?Tabi bizlerde gazetede falan yazsak sayın hıncal bey gibi yanlı yazarız ama bizim hesap verecek bir mercimiz yok özgür bir ortam neyse o kardeşim.Gerçekler işine gelmiyor kimsenin.

Aslında sevinmeleri lazım böyle sözlüklerin olmasına.halbuki bir bilseler kendilerine büyük bir nimettir sözlük.çünkü kendilerinin ne oldugunu gösteren bir aynayız.başka nerde göreceklerdiki kendilerinin ne olduklarını.hıncal amcamın yandaş , yaglama dolu köşe yazılarında mı?

Hıncal bey acaba bir sözlüğe girip hıncal uluç'u arattırıp ne yazıldıgının her kelimesine kadar okumamışsa bende recep tayyip erdoganım.....
nereden prim yapacağını çözmüş adam. burada ne kadar konuşulursam, o kadar gündemde kalırım mantığından başka bir şey değil. biliyor çünkü, artık reyting buralardan ölçülüyor. bu denli ilgisiz ise, küçümsüyor ise neden okuyor? o da ayrı mevzu.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz) *
zamanın yeni mikseri hıncal uluç. biz onu böyle görmeliyiz artık. kendi yazıp tatmin olup sonra ortalığı gayet güzel karıştırıp kendini göstermek zaten amacı. bakın millet bende size bok atarak var olabiliyorum ancak beni de görün diyen bi insandır. su testisi su yolunda kırılır diyorum ona ozaman. sende bu şekilde son bulursun elbet.
yasal kaynaklı bir yer olmasa mahkeme kararı ile yazı silinmezdi herhalde. ayrıca doğru dürüst yer dediği devlet bankasınca fonlanılarak alınan yandaş medya mı oluyor acaba? kimlerin neler yaparak oralarda yazdığı malum. bir sözlükte okunuyor olmak için ise tek referans yazıların beğenilmesidir. ayrıca biz açıp bakmadıkça sabah gazetesi de yoktur hıncal gibiler de. zırvalamış.

bir de korkmasın onun gibi pörsümüş bir herife kimse geçirmeye tenezzül etmez.
üstad hıncal uluç ne derse doğrudur.
entel ergenler gerçek bir entelektüele laf ederek ne yapmaya çalışmakta anlayabilmiş değiliz.
(bkz: who the fuck is hıncal uluç)
yaş 70 iş bitmiş bu saat'ten sonra napayım sağa sola saldırayım mantığında tepki göstermiştir.
her zamanki gibi işte, hıncal uluç isminin verilmesi ve yazının sahibi olması yeterli.