bugün

Bir dizi karakterinin vefatı.

Cidden izliyor muydunuz bu diziyi?
arka sokaklar dizisinin sonunun geldiğinin işaretidir.

hüsnü çoban'ı başka bir projede kılıbık bir rolde görme ihtimali yüksektir.
darısı polat alemdar' ın başına...
bir miktar üzmüştür.
cenazesi için facebookda 100.000 kişi toplanmış, erbakan'ın cenazesi mübarek.

ayrıca kosta helva cenazeye sponsor olmuş.
ak parti döneminde olmuştur.
ölüye geçmiş olsun denildiğini öğrendiğim durum.
gözgöregöre gitti adam. şehitler ölmez vatan bölünmez ulan.
gene süperman daki gibi tabutta hareketlenme olur *
zaten izlemiyordum ama artık televizyon bile açmam.
Artık izlenmez oldu iyice.
Duygulandım aq.
Allah rahmet eylesin de darısı polat alemdarın başına.
Nasıl ya diyerek hüzünlendiren durumdur.
Öğrendiğimden beri nasıl ya diyorum...
bugun sinifa ben duyurdum.

sinifca yikildik.

biz jenerik muzgini aciyoruz sinifta birbirimizi kovaliyoruz

hoca siz ekipsiniz deyince yasamak da olmek de bir ekip isidir, yasamak da olmek de demisiz. uzdu.
çok manidar bir gidiş oldu. güncel olaylara değindiler. allah rahmet eylesin, mezarında muz yesin Hüsnü Çoban.
sanki biraz aceleye getirilmiş bir ölüm sahnesi gibi oldu. 10 sezondur emek veren bu güzel insan daha güzel uğurlanabilirdi. işin içine biraz heyecan katıp en azından ameliyat masasında kaybedebilirdik. rıza baba da tabakhaneye bok yetiştiriyor gibi aradı suat'ı ya lan adam daha son nefesini vermeden. hiç yol usül bilmiyor bu adam kaç yaşına gelmiş.
Sur'da Lice'de Şırnak'ta şehit olan yüzlerce polisimiz, askerimiz, özel harekatçımız var amk, hüsnü de kimmiş, gitsin çobanlık yapsın...
Cenazesine gidelim uludag yazarlari olarak.
(bkz: işteee gidiyorum bir şey demeeedeen)
milletçe abarttığımız ikinci çakır vakasıdır. bu televizyon ruhumuzu öylesine gaspetti ki, neye nasıl tepki vereceğimizi bilemez olduk! ülkenin üzerinde kafa yorulması gereken o kadar hadisesi varken tasa ettiğimiz şeye bakın! yahu dizi bu dizi! kurgu, hayal ürünü! Kendimize gelelim birazcık yahu! şu milletin derdine bakın hele! her gün toprağa verilen taze fidan şehitlerimiz, ve onların ciğerleri parçalanan acılı ailelerine her gün bir yenisi eklenirken, bu toplumdaki bu boş vermişlik, bu umursamazlık, bu duyarsızlık tavırları geleceğimiz için son derece kaygı verici!
yazık çok yazık!...
Umarım diğer bölümde hastanede kurtarırlar.
hakkını helal et hüsnü çoban. zira sivillerin bile ambulanstan önce gelmesi biraz da bizim suçumuz.

#hüsnüçobanölümsüzdür.
boku çıkartılan dizinin kaçınılmaz sonu. oyuncuları bile para kazandıkları halde bıktılar amk.

birkaç tane düşük zekalı polis özentisi ergen, polisin çalışma yöntemlerini merak eden adrenalin bağımlısı atarlı genç ve bir boktan anlamayan yaşlı çift izleyecek diye lastik gibi uzattılar da uzattılar.

IQ ortalaması 84 olan bi ülkede gayet doğal kaçan bi sonuç. şaşırmıyorum şu ülkede hiçbir şeye.
ulan hergün şehit haberi çıkıyor 10 sn bile umrunuzda olmuyor. siz ne kansız milletsiniz mk sizin zihniyetinizin. ulan ingiliz gelse tabi bizi işgal eder sizin gibi godoşlar yüzünden. zik kafalı bizans askerleri sizi.