bugün

10. sınıfta demokrasi ve insan hakları eğitimi gibi bir dersin sınavından kazara aldığım 100'den sonra bana kafayı takan*, ben sıraya gömülüp uyurken sınıfa geldiğinde beni göremeyip sırama doğru yaklaşarak "hımmm di mi güntekin nerede gençler?" diyen*, derste uyuyanları elindeki siyah pilot kalemi sıraya vurmak suretiyle uyandıran; kısa boyu, taranmış saçlarıyla şirin bir profile sahip olan antalya anadolu lisesi tarih öğretmeni. hep aynı sıkıcılıkta ders anlattığı için bünyemi lisedeki dersleri dinleyememe hastalığına sürüklemiştir. bu durumun etkileri üniversitede hala devam etmektedir. ayrıca bu hoca için hiç kopya çektirmez, hemen yakalar gibi şeyler söylense de bu iddiayı ortaya atan arkadaşların kopya çekme konusunda ciddi bir eğitim sürecine tabii tutulmaları gerektiğini düşünüyorum.*
Tarih öğretmenliği yapar,kesinlikle kin tutmayan ve al cebine eve götür diyebileceğiniz boyda bazı kızların çok tatlı bulduğu aal hocasıdır.

Derse geç kalan öğrencilerin kürsüye çıkıp kulaklarindan çeker(bkz: Boyu öğretmen kürsüsüne cikinca oğrencilerle ayni olur)müteakiben öğrencilerin kulaklarindan yukari dogru asılır ve bu sırada dudaklarını içe dogru büker ve şoyle sorar:akdenizi daha once gördün mü?

Amerikayı amarika,makedonyayı mekedonya diye telaffuz eder.
Kendisi çok sevdiğim bir abimdir. çok desteği oldu bana. Şimdi de bir site açmış. https://www.huseyinonur.com.tr
cingoz lakabıyla bilinen ilginç görünümlü bir antalya anadolu lisesi öğretmenidir.*

ufak boyu,ince sesi,her zaman taranmış ender saçları ve ders içindeki otoritesi ile akılda kalır öğrencilerin.dikkat edilirse bir derste ortalama 40-50 arası "gençler" der:

-günaydın gençler..
-... sebepleri bunlardır gençler.
-çıkabilirsiniz gençler
-biraz daha sessiz oluyoruz gençler vs. vs.

bir şehir efsanesine göre 24 haziran 2007 duman antalya konserinde görülmüştür,inanılması güçtür ama yanına gidip konuşan kişilerde hala yaşamaktadır.
hocam yeter artık yakalama şu kopyaları ya...

çok krıtik bir sınav benim için, ilk iki sınav ortalaması 17 bu sınavdan 50 yi geçmem lazım. a a kim giriyor: cingöz

akabinde: "oğlum getiriyorsun kağıdını, o elindeki kopye yide masanın üzerine koyuyorsun.."
niyazi leventin bu sahsi ogrenci zannetip:
-oglum gec sinifina demis ve enseye tokati patlatmistir. oyle bir efsane dolasir okulda.