bugün

soyadının avşar olması türk olduğunu kanıtlamayan insan.

ahmet türk türk olmadığı gibi emine ayna da ayna değil yani. bilginize.
zamanında kırmadığı fındık kalmayan,bir çok yuvayı yıkan ama şimdilerde namuslu ayağına yatan kişi.
kadayıfa döndükçe daha da itici olmaya devam eden kadın...
kendini hala çok güzel falan sanıyor...
günlerden bir gün okuldan çıkmış nişantaşı sokaklarında yürürken reasurans çarşısındaki gerekli şeyler'e gidip çizgi roman almaya karar vermiştim. yollar her zamanki gibi trafik yoğunluğuyla sıkış pıkıştı. göt kadar kaldırımda zar zor ilerlemeye çalışırken önümde bir adam kadının teki ile konuşmaya çalışıyor, kadın ise adamı tersleyip duruyordu. birkaç saniye kendilerini bekleyeyim derken daha fazla dayanamayarak olaya dahil oldum ve bu küstah hanımefendiye anladığı dilden cevap verdim...

"nasılsınız hülya hanım, ben sizin hayranınızım."

"ee iyiyim de banane bundan."

"sizi daha fazla televizyonda görmek istiyorum."

"iyi, tamam."

"bir fotoğrafınızı ya da imzanızı alabilir miyim?"

"uğraştırma beni şimdi, nereden bulayım fotoğraf. çok işim var."

"ekranda göründüğünzden daha güzelmişsiniz."

"ne yani televizyonda çirkin mi görünüyorum ben şimdi?"

"yo yo..."

"yeter yahu! çekilsenize artık, deminden beri sizi bekliyorum. koca götünüzle kaldırımı kapladınız, ilerleyemiyorum. hem siz de boşuna iltifat etmeyin şu kadına. görmüyor musunuz, içinin çirkinliği yüzüne yansımış. onca boyayı siz sürseniz yüzünüz ondan daha güzel görünürdü herhalde. Siz iltifat ettikçe hakarete devam ediyor kadın... neyse, hadi çekilin şöyle, hah hadi eyvallah. iyi günler beyefendi!"

"!!!..."

"!!??"
Hülya Avşar'la görüşüp, Gülben Ergen'le görüşmeyerek bizi tekrar Gülbenci, Hülyacı diye bölmeye çalışıyorlar! OYUNA GELMEYiN!
ne ise yaradigi hala belli olmayan.bazilari tarafindan guzel olduguda idda edilen ama guzel de olmayan kadin.
şimdi empati yapalım. kendimizi ibrahim Tatlises abimizin yerine koyalım. zamanında bu kadınla birşeyler yaşamış biri olarak, Hülya hanımın önüne gelen herkese iş atmasına ne düşünüyordur. ben düşününce bile bir acayip oluyorum.

edit: yıldız tilbeye söylediği cümleyi hatırlayalım.
şu anda star da arda kural ı konuk eden kişi.
sunucu değil. kesin.
hiç bir sunucu böyle saçma sapan hareketler yapmaz.
süper olduğuna kendini inandırmış bize de "he he öylesin" demekten başka çare bırakmamış ünlü şahsiyet.
18 yaşında bir kızla alenen dalga geçmiştir. yaptığı şey çok komikmiş gibi kahkahalarla gülmesi, bilindik hülya avşar davranışı aslında. umarım birileri bir gün kızına da aynı şeyi yapar.

ayrıca, yine, yeniden, ısrarla rezil olmuştur. bünyesi dahilinde en ufak bir ses zerresi bulunmadığı, mikrofonu eline aldığında tekrar anlaşıldı. seçtiği kız da tıpkı kendi gibi. bilmem farkında mı, ama söyleyemediği kendi şarkısıydı.

fragman editi: yeni fragmana denk geldim. bildiğin, ayakkabısını çıkartıp sahneye atıyor lan. her seferinde sarfettiğimiz cümle; "bakalım daha neler göreceğiz?", söz konusu hülya avşar olduğunda iyice anlamını yitirmiş gibi görünüyor. herkes tepkili ve kendisini ekranda görmek istemediğini bağıra bağıra söylüyor. buna rağmen acun o'ndan vazgeçmiyor. sanırım acun ılıcalı bu işi biliyor. sonuçta rezil olan hülya avşar, parayı götüren acun oluyor.
Bende kusma hissi uyandıran insanımsı.

cidden her ağzını açtığında; bayağılık, kalitesizlik, cahillik akıyor.
Benim annem böyle bir kadın olsa utancımdan harakiri yaparak yaşamıma son verirdim. Kızı da kendisinin minik kaşar versiyonu olduğu için sıkıntı çıkmaması normal gerçi.

ilişki yaşamadığı adam kalmadı, evli erkeklere bile metres oldu, hâlâ Tayyip yalakalığı yaparak namusluyum imajı vermeye çalışıyor.
Bi bitin ya.
sinir yaratık
albümü elinde patlamış şarkıcı hanım kişisidir.
dünyanın en gereksiz insanlarındandır.
Herkese laf sokmaktan son 6 yıldır adam gibi bir iş yapamayan zaten nasıl bir şekilde bu piyasaya geldiği bilinen kavgacılık abidesi...