bugün

türkiye' nin en zekisi olmayabilir ama çok zekidir bakışından belli kadının. ne bön bakışlılar var hülya avşar' ı bu kadar güzel yapan bakışları aynı zamanda.
bizim bir türlü farkına varamadığımız bir olgu. (bkz: isteyip te olamamak)
eğer doğru bir önermeyse türk kadınlarının vay haline demek istiyorum.*
bülent ersoy'un doğuştan kadın olması gibi, duyanların 'hadi canım sende!' diyecekleri, imkansız bi' hadisedir.
sinan engin'in türkiye'nin en iyi menajeri olması gibidir.
sinan engin'in bayan olmasi gibidir.
kabaca 'o zekiyse sözlük yazarları olarak hepimiz birer einstein ız' yorumunu yapılabilecek önerme.
yalandır.
türk kadınlarına hakarettir.
turk halkinin ortalama zeka seviyesini goz onune alinca normal olan onerme.
baki mercimek'in dünyanın en iyi futbolcusu olması gibi birşeydir bu.
büyük bir iddiadır lakin,

- şöhret basamaklarını adım adım çıkarak, en azından geriye gitmeden, geldiği noktayı koruyabilme becerisi göstermiştir.

- bir çok yıldızı değirmen gibi öğüttüğü, bir çoğunu da maymun ettiği bir ortamda, medya denen canavarın kendisini, peşinde maymun etmeyi başarmıştır.

- yüzü eskimiş olsa bile, seviyesini düşürmemiş, orta malı olmamıştır. şarkıcılığının boyutu hiç bir zaman ses sanatçılığına ulaşmamıştır ancak, bu işi para için yaptığını kendisi de defalarca dile getirmiştir. bir sinema sanatçısı olduğunu ise konunun otoriteleri dahi kabul etmektedirler.

- akıllı yatırımlar yaparak geleceğini güvence altına almış, har vurup harman savurmamıştır.

- yaşına rağmen, kendine gösterdiği özen sayesinde, yüzüne halen bakılır ve bulunduğu ortamda kendini farkettirir olma özelliğini korumaktadır.

kadınlarımızın kendine güveni, saygısı, azmi ve zeka ortalaması onun kadar olsa, daha ne isteriz bilmem.
(bkz: hulya avsar dan nefret etme sebepleri)
akp gibi bir oluşumu başa getiren toplumun zeka seviyesi düşünüldüğünde şaşırılmayacak bir durumdur.
eğer gerçekten öyleyse "vay türkiye'nin halinee.." dedirten durumdur. hülya avşar zeki falan değil, sadece kendi öyle göstermeye çalışan bir insandır. bazıları bunu yer, bazıları yemez. mesela ben yemiyorum. örneğin başbakanı programda ağırlamak zeki olduğunun göstergesi değildir. heleki başbakan recep tayyip erdoğan'sa..
bide akp'ye akp partisi demiş bir insandır. bu öss'ye, öss sınavı demek gibi bişeydir.
önce bi dikkat lazım dikkat.. belki sonra çok kasarsa herkesi zeki olduğuna ikna edebilir. daha çok çalışması gerekir.
neyse uzatmayayım ben.. *
çarli'nin amerika birleşik devletleri başkanlığına seçilmesi kadar yüksek* * ihtimalli bir önermedir.
BAZILARINA KAPAK GiBi GERÇEKTiR.
mümkün olmayan bir olaydır. zira kıyametin alametidir.
he cınım oldu diye cevap vereceğim bir cevaptır.
zekasını bilemem ama bir zamanlar en güzel kadınlarından biriydi. kendi yaşına göre halen güzel sayılabilir.