bugün

biri amerika'nın diğeri türkiye'nin en güzel kadınlarıdır.hülya alır.
sadece 2 dişi.
şimdi konuya şöyle bir giriş yapiyim efendim. evet hülya avşarın şarkıcılıkla uzaktan yakından alakası yok. ama o eski filmleri. o ne güzellik o ne bakış. kız olmama rağmen yemin ederim benim bile sürekli bakasım geliyo. ve düşünsenize (bildiğim kadarıyla) bu kadının hiç estetiği yok. gözler, burun, dudaklar, vücut tamamen doğal. bence türkiye'de her yeri doğal olmasına karşın bu kadar güzel olan ünlü yoktur.
sıra geldi angelina ablamıza. tamam çok güzel alımlı falan ama o dudaklar ne öyle. erkeklere çekici gelebilir ama bence deforme olmuş gibi. eskimiş sünmüş gibi bi hali var. o kadar büyük olmamalı. yazık.
hülya avşar mı angelina jolie mi deseler. düşünmem hülya avşar derim. ama hülya avşarı biraz daha kibirsiz olmaya davet ediyorum o ayrı.
biri indirir diğeri kaldırır.
angelina jolie 3 çocuk doğurmuştur kendisi hala zayıf ve alımlı bir kadındır. üstelik hülya avşar gibi kıçının üstünde oturup programlar yapmamaktadır. Dünyanın her yerine bilfiil uçuşlar düzenleyerek birleşmiş milletlerin yardıma muhtaç gördüğü ülkelere yardıma koşmaktadır. oynadığı filmler genellikle aksiyon filmleridir. öyle herkes oynayamaz.

hülya avşar gençken çok güzeldir. ama filmlerinde sadece bakıştığı ve koştuğu haller dışında pek bir aksiyon gösterememiştir.benim bildiğim 1 tane kızı vardır. ama çanta almış başını yürümüştür. güzeldir ama kibirlidir. üstelik de cahildir.

sadede gelirsek

aman ne diyorum ben ya.

(bkz: angelina jolie nin bir melek olduğu gerçeği)
aralarında dağlar kadar fark olduğunu anlamak için evlendikleri kişilere bakmak yeterlidir.
(bkz: brad pitt)
(bkz: kaya çilingiroğlu)
Tek ortak yönleri ikisinin de kadın olmasıdır.
biri kendini turkiyenin en guzel kadini saniyor digerini bircok kez dunyanin en guzel kadini seciliyor.
birisi terazi diğeriyse ikizler burcudur. yan yana olsalardı çok harika anlaşacakları kesindi.
ikisi de aldatılmıştır.
aslanla kediyi karşılaştırmak gibi birşeydir ama ikiside kedigillerdendir.
hülyaya çok yükleniyorlar.*
(bkz: atla eşşeği kıyaslamak)
jolie'nin karnının aşağı kısımlarında, kasıklarının yukarısında, latince harflerle "quod me nutrit, me destruit" (beni besleyen şey, beni yok edecek) yazan bir dövmesi var.

avşar'ın ise hemen hemen aynı bölgede, bir film provasında karnında patlayan fünyelerin yarası.
Yan yana bu iki ismi yazmanın günah olduğu söylenmektedir.
(bkz: Sabri Sarıoğlu vs Daniel Alves)
angelina jolie dünyaca ünlü başarılı bir oyuncudur, elinden geldiğince fakir ülkelerde yaşayan çocuklara yardım eder. hülya avşar ise bir ara kaset çıkarmış, ibrahim tatlıses'le bir iki kıytırık filmde oynamış, şimdiyse ilişkileriyle gündeme oturmuş ve o yarışma benim bu yarışma senin jüri üyeliği yapmış gereksiz biridir. tam olarak ne olduğu bilinmez, sadece güzel olmasıyla anılır.
birinin bıyıkları var, diğerinin üstüne gelen geçen biniyor.
(bkz: kiminin poposu kiminin dudağı)**
birisi manav, diğeri armut. acaba hangisi?
angelina jolie kazanır.

edit:birisi eksiliyor, hülya avşar sözlükte olabilir. aksini düşünebilecek bir insan düşünemiyorum başka.
gereksiz bir karşılaştırmadır.
(bkz: renault clio vs ford mustang shelby gt 500)
hülya avşarın çıkma parçalarını maslak oto sanayide çoğunlukla temin edebiliriz. hatta tanıdık beyinci bile var öyle söyleyeyim. angelina ise 2005 model mustang dir. amerika sularında 4000 $ civarıdır. varın gerisini siz düşünün.
Haksız rekabet. Kimin kazanacağını bilmek için kahin olmaya gerek yok.
hülya avşar'ın kürt atar'ı sonucunda ve programlarda yaptığı tuhaflıktan sonra angelina ablamızdan özür dilemek boynumun borcudur.
aynı cümle içinde kullanılmaları sakıncalıdır.