bugün

(bkz: sıranın ormanları satmaya gelmesi)
gelecek nesillere ve vatana ihanettir.
para yok yaram.

ohhh yeni villalar geliyor.
Desenize Artık pikniğe gitmek tarih olacak. Bu şirketler kimseyi sokmaz etrafını dikenli telle çevirirler ormanların.
Ulkenin gelecegini artik goz ile gorulecek sekilde sikmeye basladilar.
Boyle devletin aq.
Boyle ozellestirmenin aq.
şimdilik sadece ormanlar sonra uluslararası piyasada içerisinde 39 milyon 511 bin 191 kişilik erkek, 39 milyon 229 bin 862 kişilik kadın bulunan ülke alana suriyeliler bedava diye ilan verirseler şaşırmayın.
orman ürünlerinin üretilmesi devlet kontrolünden alınıp özel sektöre devredilirse istismara açık bir hal alabilir. hangi ağaçların kesime uygun olduğunun kontrolü sıkı bir şekilde yine devlet eliyle yapılmalı. belki ben biraz paranoyak davranıyorumdur ama özel şirketlerin daha fazla kâr için genç ağaçları da kesmesi mümkün.

ayrıca ham maddenin işlenmiş maddeden daha çok kâr getirmesi mümkün mü? bana bunca yıl hep bunun aksi öğretildi. eğer yanılıyorsam biri bana açıklasın.
hükümet satmayi cok seviyor.
(bkz: yağma hasan ın böreği)
yakacak son orman bittiğinde orman adı altında bulunan 3-5 ağaç topluluğunu satmaktır. alan kişinin ne yapacağı ise keyfine kalmıştır.
Acaba göt satışına ne zaman başlayacaklar. Haşbu ki hiç bir şeye itiraz etmeyen milyonlarca ak göt var. Bence bu kaynak atıl bırakılmamalı.
sata sata ülkede bişey kalmadı amk.
leyleği bile iyi ettiyer sonunda.
Baktın dolar hoş değil yaylalar yaylalar ormanı da sat da gel dılo dılo yaylalar.