bugün

bence 'sikmeyi düşünmekten önce götü kollaması' gelecekteki kendisi açısından çok daha yararlı olur.
Budistler de gelsin beni siksin diye devam eden önerme. Etsene lan böyle devam...
ateistler dille konuşur, elle yazar. sikme eylemine gelince onu başka bir uzvu kullanarak yaparlar. hani şu tahrik oldukça mütemadiyen büyüyen ve ihtişamı artan uzuv var ya! işte o.

- üstelik, anayı-bacıyı-ebeyi karıştırmak da neyin nesi, söylem sahibi? işimizi erkek-erkeğe görmek bence en iyisi.
ateistler gerÇekleri ve mantıklı şeyleri söyleyince buna katlanamayan şahsın sarf ettiği cümle.
finali mustafa sarıgül'le yapmayaydı iyiydi.
Annesi hristiyan olan bir ateist geldi aklıma. Halbuki direk sövesim gelirdi böyle bir başlık görünce.
isyan cümlesidir.
kafası bayağı bir karışmış gencin videosu.

elindeki de marijuana olsa gerek.
(bkz: bende bende) .
Analara kufur etmek acizliktir. Birbirinize istediginiz kadar kayin, annelere katmayin.
ateizm derneği kesinlikle dava açıp kanırtabilir.
(bkz: müslümanlara laf yok faşistlerin anasını sikeyim) diye bir karşılık verilebilir.
her iki ucu boklu olduğu için birine ettiğiniz küfür ötekine de gider yani haksızlık yok ateistler ağlamasın .
hoşgörünün ülkemizde ne denli önemsiz olduğunu göstermiş sik kafalı japon askeri söylemi.
kokuşmuş toplumsal kültürün verdirdiği komik bir cevap zaten böylelerine ya acıyorum ya da gülüyorum.