bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ya derlerse bizi kopyalamışlar o zaman yahudiler de hristiyanlığa telif atar değil mi?
    7 -2 ... arayagirenkarakedi
  2. 2.
    yahudiler de onlara atacak, sonsuz döngüye girecekler. ayrıca yahudiler benim hikayelerimi kullanmayın bana ait diye hıristyan ve müslümanlara dava açsa kazanır.
    2 -2 ... allah yok din yalan
  3. 3.
    paganın paraya tuvalet kağıdı demesine sebep olacaktır.
    ... creepy doll
  4. 4.
    ama gerçekten ya böyle bir şey yaparlarsa? dünya da kocaman bir savaş çıkar. düşünsenize hristiyanlar dinimizi kopyaladılar falan diyomuşlar.
    ... arayagirenkarakedi
  5. 5.
    hristiyanlar islam dinini ve hz. isa'nın öğretilerini bozduğu için esas telif onlara gelecek. keza musevilik için de aynısı geçerli.
    3 -2 ... yazar x
  6. 6.
    Hristiyanlık ve islam birbirine benzemez. Hristiyanlıkta teslis, vaftiz, domuz, ruhbanlık vs var. islam'da ise tevhid var, domuz yasak, kısas var. Yalan mı?
    -3 ... selia
  7. 7.
    hristiyanlık ve islam benzemez diyorsunuz ama bazı yönleri aynı nerdeyse örneğin peygamberler inançlar allah inancı insan sevgisi vs.
    -1 ... arayagirenkarakedi
  8. 8.
    kazanır. muhammed iddiasını ortaya atarken çevresinde gördüğü her türlü şeyi karman çorman yapıp ha işte bu yahudi masalının en son peygamberi benim diye ortaya çıkmış.
    ... cenkiss
kapat