bugün

hoşlanılan kızın telefonunu çeşitli yollarla bulma durumudur.
bu arkadaş vasıtasıyla olur, çalışıyorsanız iş yoluyla olur bir şekilde olur..

telefonu bulunmuş hoşlanılan kızda sıra hoşlanılan kıza ilk kez mesaj atmak kısmı kalır ki bu durum çok pis bir durumdur.

ne diyeceğinizi bilemezsiniz, her şekilde aptal rolüne düşme ihtimaliniz vardır.
birde işyerinden bulduysanız kızın numarasını kız ertesi gün karşınıza dikilip utanmıyor musun diye sert çıkabilir. bu durum sizi hoşlanılan kız karşısında yerin dibine geçirir.

özgüven yitirilir..

o yüzden çok güzel hazırlanmak gerekir bu duruma ya da koy ver gitsin diyerek bodoslama mesaj atılır..

merhaba özge ben x numaranı şuradan aldım, biliyorum bu durum pek hoş değil ancak günlerdir meraklardayım erkek arkadaşın var mı ? şayet yok ise seninle tanışıp sohbet etmek istiyorum.

deyip cevap beklenmeye başlanır...
Bazen çok da abartılmaması gereken durumdur.

CJ hoşlandığı kızın amfide dört bir çevresinde oturmuştur. Kızın erken geldiğini bildiği için kızla beraber gelir ve yerini tutar. Ders sırasında gözü o kızdan başkasını görmez. O kız değil, melektir aslında. Melekleri inceler gibi izler kızı bir hafta boyunca. Arada konuşur tabi ki. *
Bir gün o meleğin diğer şubeden bir arkadaşı olan D ile aynı yurdu paylaştığını öğrenir. Hatta aynı kattalardır. Hatta odaları da yanyanadır. CJ bunu ilk duyduğunda inanmak istemez. Sonra gözleri dolar. Sevinçtendir sevinçten...

Daha sonra D ile normal mesajlaşma ritüellerini gerçekleştirir. Bütün gece mesajlaşırlar. Sabaha karşı D'nin sms denen fasilitesi bitmiştir.D Gece 4 sularında meleğin telefonunu alır ve CJ'ye mesaj atar.

"...bu arada bu telefon Meleğinin numarası. Kaydet bak." ile biter mesaj.

CJ kaydeder. Tabi D ile mesajlaşmalara devam edilir. Numara artık CJ'dedir. Bir akşam tiyatro bahanesiyle resmiyette D tarafından CJ ile meleği tanışırlar. Kaynaşamazlar. Melek CJ'nin düşündüğünden çok daha soğuktur. Neredeyse konuşmaz. CJ bu duruma çok içerler. D ile konuşur doğal olarak.

D kızın çok utangaç olduğunu, önlerinde daha çok sene olduğunu, zamanla işlerin oturacağını söyler.

Aradan 2 gün geçmesiyle CJ meleğine ilk mesajı atar. "...Numaranı D den aldım. Umarım bir sorun olmaz." la biter mesaj. Sorun olmaz. Mesajlaşırlar. Mesajlaşmak değildir aslında bu. CJ meleği ile samimi olabilmek için bildiği bütün numaraları dener. Fakat meleği yine aynı davranmaktadır.

Meselenin kişisel olduğunu düşünür ve birkaç gün mesaj atmaz. Meleğinden bekler. O da mesaj atmaz.

Gönül bu, hoşlanıyordur işte CJ. Ve halen mesaj atmamaktadır.

Velhasıl her zaman işe yaramaz bu.
+höh...höh..hık...*
-bugün telefonla seks yapamayız hulusi.
+hebele hübele
kendisine teslim etmek güven yaratabilir.
(bkz: telefon numarası)
(bkz: hoşlanılan kızın amına koymak)
Gerçekten kızdan hoşlanıyor ise bir işe yaramayan numaradır. Zira aramaya cesaret edemez, kıyamaz lan ona !
o numarayı kendisinden almak/istemek gerekir yoksa ters tepebilir.
sapıklıktır.
bu işin başı o kızın yancı arkadaşlarıdır. yani kankaları yada sizin kankanızın hoşlandığınız kızın kankasıyla arkadaş olabilme ihtimali üzerinede tanışma fırsatınız ve telefonunu bulma şansınız olabilir.
işim sayesinde şirketteki güzel kızların numaralarını bulabiliyorum fakat sonrası gelmiyor. En fazla whatsapp profil fotosuna attırırsın.
bir aralar epeyce kasarak okuldaki platonik aşkım için gerçekleştirdiğim aktivite. çok şaşırmıştı haliyle ben arayınca.