bugün

en ufak kusurunuz bile kafanızda büyür de büyür. aman benden iyisini mi bulacak ya da ben daha iyisi bulurum deseniz bile bu travmayı atlatmak zordur.
öyle demeyelim de kızın işi vardır ondan oluşan durumdur. ha cidden silklemiyorsa durum vahim.
hoşlandığınız kızın cidden sizi siklememesi ve başkasını siklediğini belli etmesi bilinen en vahim durumlardandır.
Can sıkıcı bir durumdur. Yakın bir arkadaslıgınız olmasına ragmen acılamamak da bir o kadar koyar insana. Hatta yeni sevgilisi ile sizi tanıstırması btirir adamı.
üzmü$tür.
devam et koçum senin elinden ne uçan ne kaçan kurtulur denilesi kişi söylemi. alışır insan ya da mücadele edip durumu tersine çevirir.
takıntıyla ilgili bir kişilik bozukluğunuz varsa kızın peşinde daha çok koşacağınızın göstergesidir aslında bu siklenmeyiş.
ruhunuz daralır. karşısına geçip ''beni görmen için daha ne yapmam gerekli?'' diye bağırmak istersiniz ama nafiledir.
dünyadaki en siktirboktan durumlardan biridir serçe parmağı köşeye carpmaktan beterdir.
üzüldüm. boktan şeyler olur. sıvamaya çalışın ya da siktir edin. Ama kesin sonuç kankasından geçer bunu da unutmayın.
fazla kaptırmadan kaç yada söyle hoşlandığını ona kalsın top;golle çevirirse ne mutlu sana dostum.
iyi bir şeydir. Eğer kız siklemiyorsa siki yok demektir. Müjde!.. Yani gerçekten bi kız.

Bir kız sizi siklese hoşunuza gidermi böyle kerkine kerkine?!?!
Başlık açtırmıştır. s*kleseler bari.
beni pek de etkilemeyecek olan durum. zira alıştım.
tipsizsindir.