bugün

dün gece odamda uzanırken karanlıkta, hoşlandığımı sandığım kızın gölgesine benzettiğim nesnenin aslında sandalye çıkması durumudur. işte insanoğlu bu kadar da aciz... kalp gözüyle bakarsan işte o zaman hoşlandığın kızı görebilirsin ancak. ben bunu hayatımın default fon müziği olarak kaydettim. yok lan, hayatımın mottosu olarak farklı kaydettim.
uludagsozluk formatına uygun olması açısından hoşlanılan kızın sandalyeye çıkması olarak okunandır.
fantaazi yoksa sözlük de yok arkadaş.
başta hoşlanılan kızın sandalyeyle çıkması olarak okudum sanırım. ama bu da biraz fazla fantastik mi oldu ne?
sandalyenin hoşlanılan kıza çıkması durumunda daha çok ilgi çeker.
troll'lüğün 10 kuralından biridir.
hoşlanılan sandalyenin kız çıkması kadar şoka uğratmaz.
(bkz: hoşlanılan sandalyenin kız arkadaş a çakması)
sandalyeye çıkan kızın hoşlanılan kız olmasıyla hiçbir alakası olmayan durum. troll düşmanı eksici totoşlara da selam çakan kızdır ayrıca.
dört ayaklıya alışma durumundandır.
üstüne zevkle oturulur, sadistçe osurularak sandalyeye o osuruk emdirilmeye çalışılır falan filan.

(bkz: böyle başlığa böyle entry)
Açık kahverengi saçları, demir gibi iradesi de vardır.En önemlisi ayakları yere basar.Ve kişiliği de yeterince oturmuştur.Sanırım ben böyle bi kız görmedim gördüysem de aklıma gelmedi. Şahsımca gören hatırlayan ne şanslı bi insandır.