bugün

ta mına koyduğumunun piçleridir. aslında kızın arkadaşlığıyla alakaları yoktur. kanka ayağı göt ayağına kızı götürmektir. kız da bi bok sanır mesajlaşır, takılır ya ona da kayasım geliyor da neyse. piçler.
Gücünüz yetiyorsa kıza belli etmeden tenhada tek tek dövülmesi gereken insanlardır.
Bak bakalım kuzu gibi oluyorlar mı olmuyorlar mı.
*
bir hoşlanılan kızın piç sevgilisi değildir. (bkz: friendzone).
Genelde akıllara cins cins fikirler sokup ara bozan arkadaşlardır. illa ki bi sorun bi gıcıklık yapacaklardır.
çok kolay icabına bakılacak kankacıklardır. ilk önce yakın olunur. hatta telefonu istenir. biraz yakın olduktan sonra kıza çaktırmadan bir güzel dövülür. sonrası içinde tehdit edilir. sonra kızdan uzaklaştırılır. ama hobi olsun diye arada sırada yine dövülür. kaburgaları kırılır.

not: bir gram acımayın.
hele o hoşlanılan kız o kankalarından birine aşkım diyorsa iki tarafında amına koyulup orada bırakılmalıdır. ben buna rahmen devam ettim. hoşlandığım bile değildi ciddi ciddi sevgilim idi. gerçi 1-2 hafta oldu olmamıştı. ama ne farkeder amına koyayım sen benle çıkıyorsan arkadaşına şakasına bile aşkım diyemezsin. ulan benle sevgili olmayı bir köşeye bırak bir kız bu kadar geniş olamaz. bu kadar saçma sapan konuşamaz. ne bileyim anasını satayım. çok ilginç vallahi çok ilginç.

bir çok erkek kanka ayağı göt ayağına yatıyor. lafta kanka ama amaçları farklı
ama allahım var hayatım boyunca arkadaşım dediğim kızlara o gözle bakmadım. allah hepinizin belasını versin yüzsüz köpekler.
Eğer sizden güçsüzler ise en kısa zamanda dövmelisin. Aksine güçlüyseler kıza söylemekten başka çareniz kalmıyor.
O kankalar zaman içinde sohbete yedire yedire yerilir. Bazı hareketleri sorgulatılır. Fikir empoze edildikten sonra kendi kendine soğuyacaktır sevgili.
kimseden nefret etmeyen insanın bile kolayca nefret edeceği, içinden kin kusacağı tiplerdir.
bu piç kankalar yüzünden binlerce meriç iflak oldu.
kızın kankası ya kızsa ? lezbiyenler için durum ayrı tabii.
tiksinilesi kankalardır... ulan sen saçına dokunmaya kıyamazsın da; gidip yapmadığını bırakmazlar ya, çek vur amk.
Kızla ilişkiye başlandığında hemen uzaklaştırılması gereken piç kankadır. Açık ve net.