bugün

en az bakire çıkmaması kadar sarsıcı bir durum. tabi kimine göre.
karşıdaki erkeğinde adam çıkmadığını belli eden önermedir.
parası olan kız arayan adamın fahişe ile birlikte olması gerekir. Günde 100 dolardan ayda 4500 lira çok iyi para.
zengin şımarık tavırları sergilememesinin nedeninin anlaşılmasıdır.
sonuçta senaryo gereği erkek zengin olmalıdır. doğru olan budur diyeceğimde gönül bu nereye konacağı belli olmaz ki.
çok güzel bir hadisedir.
insan olmasının önemli olduğu bir durum.
hoslanilan kiz mi yoksa para midir.
Fahişe olmaktansa, fakir olmak kat kat iyi olan durumdur.

(bkz: fakir ama gururlu)
sanırım benim de başıma gelen bir olay. o kadar ki bir aşiret çocuğu benden hoşlanıyor,gerisini siz düşünün!
o fakir, sen fakir, naptın sen gönül.
çok güzel durumdur.
size her türlü katlanır.
kanaatkardır.
elindeki az malzemeyle en iyi yemeği de o çıkarır.
(bkz: sözlük bana bundan bul ulan)
işinin içine duygusallık karıştıran erkeğin hayallerinin yıkılmasına sebep olur.
arkadaşım jigoloysan jigololuğunu bil. ne diye kalkıp hoşlanıyosun elalemin kızından.
para kimdeyse ona gidiceksin.
erkek için çok önemli değildir. fakat tersi durum kızlar için erkekten soğuma nedenidir. kadın erkek eşitliğinden dem vuran, erkekleri öküzlükle suçlayan kevaşelerin, bu durumdan nefret etmesi gerçekten ironiktir.
kesinlikle sorun olmayacak durumdur. Sevgi denilen şey zaten herşeyi göze almaktır.
sevişilecekse sorun olmayan, evlenilecekse büyük sorun olan durum. kimilerine! göre.
gerçekten sevip sevmedigini ölçecek bir durum.
sevabına iyi bir iş bulunması gereken kızdır.
bunu dert edecek insan gönül yoksuludur.
insanı yıkcak durumdur. evet.
Artik hoşlanma değil direk nikahlamak için bir sebeptir.
bir adet terkedilme sebebidir. fakirler olarak yalnızlığa mahkumuz, evet.
Para değildir ana konu. Sevigidir. Sevin sevilin Sevilmek de sevmek kadar güzeldir. Ahhhh Karımı çok özledim.
Gönlü seninkinden zengin olabilir buda sana koyabilir.
Bir karar vermelisiniz onu beğeniyorsunuz yoksa maddi durumu önemli sizin icin ?!