entry'ler (32)

ebayde ürün satıp ödeme almak

varmı bunun yolunu bilen. ürün satcaz nasıl paramızı alcaz? dert valla dert.

paypal türkiye den çekiliyor

paypal us hesabı açın türk kredi kartını tanımlayın gitsin çatır çutur çalışıo valla.

paypalın türkiyeden çekilmesi

Çekilse nolacak, paypal us hesabı açıp türk kredi kartını tanımla gitsin.

bacak bacak üstüne atmak

hele bide catalı gostermek için atanlar var ki sorma.

vodafone prime class lounge kodu

Helalinden bir arkadaş kodu paylaşırsa ücreti neyse ödemeye hazırım.

rızanın tutuklanmasına yayın yasagı gelmesi

Yayın yasagı getirirler mi. Valla getirirler. Ozaman bakın siz olaya. Komediden gecilmez. Cnn acıp izleriz bizde hehehe.

21 mart 2016 reza zarrab ın tutuklanması

Cozumu Cok basit olaydır. Savcıları degiştir, hakimleri degiştir, 2 de gazel oku sal gitsin. Eyyy amarika senin hic mi kafan calişmaz napıon elin gavurunu, sal gitsin. Bşzim çarkı o donduruyor, 65 milyonun ekmegini o veriyor. Sen nasıl bir gaflet icine dusmussun. Salıver gitsin, biz Turk milleti olarak yatarız onun onune.

hdp lilerin siyah kurdela takması

Hayır mı şer mi olduğu belli olmayan neden yapıldığı anlaşılmayan bir davranıştır. Kimisine göre de kıyamet alameti olarak yorumlanabiliyor.

kanunların güçsüzleri değil güçlüleri koruması

Kıyamet alametidir.

endişe etmeyin eninde sonunda hesap verilecek

vatandaşlarımız endişe etmesin deniyor. neyin kafasını yaşıyorlar? sanki eylem öncesi yakalandı da endişe etmeyelim. arkadaş sen yakalarsın biz de endişe etmeyiz. bir devletin görevi budur. patladıktan sonra korkmayın demek acizlere haizdir.

güneş enerjisi varken neden nükleer

Kendimize guvenelim. Hersey saat gibi isleyecek diye birsey yok. Günes de olabilirdi ama nükleer de idare eder.

kayyum kayyim kayayim

ne iduğu belirsiz nesne. tanrının sopası olarak kullanılan nesne. o nesne birgün seni de yakar.

köpek diye alınan ayı çıkan köpek

haberlerde basbas bagrılıyor. adam köpeği almış büyüyünce ayı çıkmış. ulen mendebur sen hanımla evlendiğinde ne çıktı acaba?

avustralya vizesi

alınması için can attığımız ancak bir türlü nasip olmayan vize.

1 milyar yıldaki şansizlik

dunyanın ilk kıvılcıvlanmasının üzerinden 1 milyar yildan fazla gecti. insan oglunun atesi bulali 10000 yildan fazla gecti. Doga doga bu donemde bumemlekette doğmak. Şanş denilen nedir?

alisami83

Inci minci bilmem ben. Ilk sozluk burasi.

ibb nin gine ye 50 otobüs hibe etmesi

Ayran yok icmeye tahterevanla gitti zı***ya.

buzdolabında 6 hayvan kellesi bulunan insan

Amma ne guzeldir o kelle paca. Bol sarimsak ve bir de limon degmeyin keyfime.

cumaya gitmedim ama allah a inanıyorum

Allahim affetsin ama evet gitmiyorum.

datça kekik balı

Tanımayan yoktur Datçayı. Doğası, havası, sukuneti, huzuru ile bilinen memlekettir. Peki nedir bu Datçanın kekik balı. ne özelliği vardır?
Bilenler bilmeyenlere anlatsın.
bende biliyorum size anlatayım. Orta açık sarılıktaki rengi ile iyi bilinir. kekik kokusundan tanınır. Tadı boğazı yakan cinstendir.
1- Mide ağrılarına deva
2- grip süşmanı
3- enerji kaynagı
4- hoş kokulu
5- dadından da yinmez datçalıya göre
6- babaannemi de 90 yaşına kadar yaşatır.
datçadan başka yerde de bulunmaz. datcadogalurunler diye girdiğinizde de gözünüze çarpan datçalıdan alabilirsiniz.
A, B, C, D, E, F, G, bütün vitaminleri bünyesinde barındırır.