bugün

Sunu kendi aranizda halletseniz ne guzel olmaz mi ?
Isitiriz yani.
expansion valf arızasından kaynaklanır.
Kızın amacı sadece arkadaşlık olduğundan hoşlandığınızı anladığında uzaklaşmış olabilir.
Birden bire yapsa iyi, başından beri yapmaya başlayınca daha bir fena..
ilginizi fark etmiş ve rahatsız olmuş kızdır.
kendisi bilir. Erkek adam, çekilmesi gereken zamanı bilmeli.

Aynısı geçen başıma geldi. Araya mesafeyi koydum. Ben değil, o kaybeder. Benim kitaplarım bana yeter.
Eğer herşey yolunda iken bunu yapmışsa baska birini bulmuştur.
Bi bok yemişsindir ama bu sana göre bir bok değilken kıza göre bok yığınıdır. Anlamanı bekliyordur. Bi süre soğuk yapar baktı anlamıyorsun basar gider.
bujilerin meme yapmasından iyidir.

soğuk yapması ne amk!
sebepsiz olmaz birşey. ya hoşlanmıyordur sizden anlamıştır yakınlaştığınızı soğuk yapıyordur yaklaşmayın diye. yada canını sıkan birşey yapmışsınızdır.
Fazla ilgi gördüyse samimiyetsiz gelmiş bile olabilir ya da ona yanlış bişey demiş yapmışsındır anlaman için soğuk yapmıştır anlamadıysan da gider.
Genelde güzel whatsapp konusmaları olur ilk başlarda.

Er kişi de kızdan olumlu sinyal aldığını zannedip kızla diyaloğu arttirma yoluna girer.

Ne yazık ki kızdan aynı dönüşü alamaz. Kiz mesajlara geç cevap verir ve aynı ortamdalarsa erkekten uzak durur.

Sonrası malumdur zaten...

Beyler soğuk davranan hicbi kızı kazanmaya calismayin. Istemiyor işte sizi.
Dün gece hiç tanımadığı bir erkeğe sırf sana benziyor diye usulca sokulup;
Naber demiş olabilir...
Belki de erkekten kaynaklanmıyordur. Kadınlar bizlerden farklılar ve değişken davranıyorlar.. erkek, kişisel davranışlarını ilişkide olduğu kadının tavırlarına göre kurgulayıp değiştirmeye başladığı anda kaybetmeye mahkum hale gelmiştir. Bırak, ne yaparsa yapsın, canı isterse dönsün, canı isterse sinir yapsın.. işine bak sen...
iştahın kaçar, işe güce filme bi boka odaklanamazsın boyna sigara içersin.
erkekler "17cm" havalarında gezip "10cm" çıktığı ve erken boşaldığı içindir.
bunu da cinselliğe bağlayanlar allah belanızı versin be.
testtir.
Daha yakışıklı/ daha paralı bir prens bulmuştur. Maalesef artık bir loser'sınız. Bir dahaki denemede görüşmek üzere.
yahu arkadaşlar bu kadar mı eziksiniz erkekleri sadece paraları var ve yakışıklılı diye mi seviyoruz tamam haklısınız böyle olabilir ama yani siz de problemi sürekli kadında aramayın, belki erkek kızın hoşuna gitmeyecek bir şeyler yapmıştır da kız soğumuştur olamaz mı..