bugün

hoşlanılan kızın bacaklarındaki kıllardır. siz onu pürüzsüz, tüysüz şeftali gibi düşlerken o bacakların belgrad ormanı'ndan farksız olması durumudur. bu durumlarda tek çare veet düy dökücü kremdir.
(bkz: hoşlanmanın bittiği nokta)
-eksiden sonra-
bacak kıllarından hoşlananlar da varmış.
(bkz: kız arkadaşının bacak kılından tahrik olmak)*
hoşlanmışsın birkere o sana hoştur artık, bok püsür göze batmaz. (bkz: kıl tüy muhabetler)
kız olmanın gereklerini yerine getirmeyen insanın bacak kıllarıdır. ya arkadaş madem kız olarak doğdun kılını tüyünü de temizle dimi? erkek bacağı gibi bacağın varsa sen kız olarak neden yaşıyorsun ki??? hele bunun yüzünde orasında burasında kıl olanı vardır ki sormayın.
(bkz: biri bunları durdursun)
çok iyi bir tanışma konusudur. *

- leylacan merhaba
+ merhaba.
- bak çok iyi bir ağda biliyorum, tam sana göre...kaymak olacak kaymak *
bacakların itinayla öpülmesini engellemez.
o da sizden hoşlanıyorsa diken diken olan kıldır.
kıl, kalın ve sert olmayışından dolayı göze fazla batmaz. hey! sevgilinin gözü sizinkiyle aynı yerde, bacaklarında değil.
Artık hoşlanılmayan kızdır.
bacak kılları neyse de bi de top sakal bırakanlar var. allah muhafaza hocam.
hoşlanılan kızın hoşlanılmayan durumudur.
"püsküllü yarim" denilebilir. ne de olsa insan hoşlandığı kişinin kusurlarını görmezmiş.
(bkz: ömür boyu ağda yerine epilasyon kampanyası)
bi de hoşlanılan kızın yüzündeki kıllar vardır.. bacaktakilerin daha az görülme ihtimalinden dolayı şükredilmeli.
her kızda olduğu gibi kişinin hoşlandığı kızda da mutlak olan hede.
ayrıca sıçılmış başlıklardan biridir.

Ben bacak tuylerını almayıpda bacaklarını görünürde bırakan pek kadın görmedim. tuyu varsa bile pantolonla gezer sanane ki bacak tüylerinden?
hoşlanan erkeğin ter kokması, osurması, geğirmesi ve ana avrat küfür etmesi gibidir.
yani gayet insani şeylerdir bunlar efendim.
baharda yeni çıkmış taptaze kokan çimenlerdir.
(bkz: gülü seven dikenine katlanır)
kılmı tüymü olduğuna hızla karar vermek ve eyleme geçmeyi gerektiren vakadır.
hoşlanılan kızın doğum gününde hediye olarak insanı ağda almaya iten neden olsa gerek.
kızın resmen ''ben bakımsızım'' diye bağırdığı durumdur. günahını almamak lazım belkide bu kılların hepsi bir gecede filizlenmiştir.