bugün

her türk erkeğinin ömründe en az bir kere yaşacağı tecrübedir.
(bkz: bir kız bana emmi dedi neyleyim)
Yavşamamanız için kız güç kalkanını kullanmıştır.
aramızda 3 yaş var ve bana abi diyor.

geceleri uyuyamıyorum.

abine abinin götünü sikeyim.
sevdiğim kız bana abi deyince musikisini akla getirir. korkunçtur.
görsel
abi deme lazım olur.
görsel
insanın boşluğuna geliyor yapıyor öyle şeyler.

Ben kendi hoşlandığım insana abi dedim. Neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama insan panik ve telaş olunca heyecandan yapıyor böyle şeyler.

Sonrasında bana iş arkadaşı olarak belki çay içeriz demişti, benim hayat felsefem yüzünden olmadı ama siz hemen umutsuzluğa kapılmayın. Şansınızı deneyin, söyleyin belki benim gibi bir durum vardır.
görsel
Farketmez ne ilişkiler vardır top taca çıkmışken gol olmuştur.
Abla dediğim biriyle iliskim olmuştu hayat kullan aklini.
görsel
Bir gün aniden abi demeyi bırakabilir.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
Erkeğin yaşça küçük anlamına da gelir biraz dikkat edince.
Yemin ederim çok acı bir şekilde yaşadım bunu. Hem de tam şu an.

1 yıldır uzaktan süzdüğüm, kendisininde bana karşı birşeyler hissettiğinden emin olduğum bir kızın, nasılsın sorusuna "siz nasılsınız abi" diye tepki vermesine anlam veremedim. Yıkıldım resmen. Ama aniden içimdeki duygusal depreşmelerin çoğu silindi gitti. Neden? Çünkü dugularıma karşılık bulamadım. Çünkü kız aşırı derecede gel gitleri olan biri.

insanlara umut verip sonra hiç bir şey olmamış gibi davrananlanlara yazıklar olsun.
Yetenek sizsiniz yarışmasında ki Bilal geliyor aklıma onun o şarkıyı yazmasına sebep olanlar utansın.
abla demesinden daha iyidir.
abi deme lâzım olur.
taklaya geldiğinizin habercisidir. "yan gözle bakma sana bakış açım tam olarak bu, fazlası bende yok" deme şeklidir bir bakıma ya da direk olarak "sen benim abimsin, canım abim!" demesidir direkt olarak. çok da şaapmamak lazım.
hoşkız: ne kadar komiksin tankut ağğğbiiiii
- hööö ehehe öyleyim hı evet. ( rota yeniden hesaplanıyorrr...)
Yine hüsran
her daim feryat figan kalbim
Zehir olur başka hayallere
Kalmaz ki mecalim..
bir kadın tipini beğendiği hiç bir erkeğe yaşı ne olursa olsun abi demez ama tipini beğenmediyse kendisinden küçükte olsa abi der. hiç boşuna umutlanmayın.

mesela hangi kadın jason momao yu görünce abi der?
"abi deme lazım olur" demek lazım ama terbiye işte diyemiyorsunuz çoğu zaman.