bugün

size alakası olduğunu gösterir. 7 gülücük laf olsun diye, 8 gülücük acaba, 9 gülücük iş var, artı 10 ise bi -s.ktir git seninle taşşak geçiyom- anlamındadır.
(bkz: vallahi Güldü demek ki verecek)
ergenyus denen özel insan türünde adrenalini arttırdığı görülen hareketlerdendir.
ya gerçekten ne desen hoşuna gidiyor ya da seninle dalga geçiyordur.
Bizimle alakasının +10 da bittiğini gösterirmiş. Allah o günleri düşmanıma bile göstermesin kardeş. Bi de düşünsenize +10 dan +10 tane gönderdiğini.
(bkz: Akil fikir)
o erkeğin sevinçten kafasının jüpitere gitmesidir.
Aklıma yazacak bişey gelmedi ama konuşmak istiyorum demeye çalışıyordur.
Neden 7 buçuk değil de 9 sorusunu bizde uyandıran olaydır.
artık hoşlanılmamasına sebebiyet veren eylem.
Onunda sende hoslandigina delalettir. Senden hoslanmistir. Sogutulmamasi gerekir.
Çok da iyi bir şey olmayabilir. Başından savmak için sadece gülücük yapmış olabilir. Hoşlanan kız gülücük yapıp ardına da yaa sen beni çok güldürüyorsun :-) der. Ayrıca hoşlanan kız çok gülücük yapmaz, çok da gülmeyeyim ki beni basit sanmasın der. Siz hep erkek mantığıyla yorumluyorsunuz. Oha 9 gülücük yaptıysa kızı ne güldürdüm kahkahaya boğdum diyorsunuz ama öyle değil. Ben biliyorum o kızların telefonu kullanmasını gülücük yapmasını. O an bizi taktıkları bile yok, telefona bakıyor biz espri yapmaya çalışmışız, ikonlara girip hızlı hızlı çat çat basıp telefonu bi kenarıya koyup asıl işlerine yöneliyorlar. Sadece gülücük yapıp bir şey demeyen kız hoşlanmıyordur yani. Açıktan iki yıllık whatsapp dili ve edebiyatı okuduğum için biraz hakimim konuya.
(bkz: gülücüğe odaklan) demektir.
gülücük atarken harcanılan enerjiye yazık. hayır bir erkek için 9 tane gülücük değer mi? asla.