bugün

Köpeklerden korkmuyorsanız zevkle yerine getireceğiniz ve size + 300 bonus kazandıracak centilmence bir davranış.

Ama kız teklifinizi kabul etmez ise keşke o köpeklere yem olsaydın diye düşünürken kendinizi bulma olasılığınızda fazladır.
Hoşlanılan kızı köpeklerden kurtarmak, kişinin bilinçaltındaki sevdiği kızı kaybetme korkusudur, havlayan ama ısırmayan köpekler potansiyel tehdit olan hemcinstir. Köpekleri korkutmak için eline çomak alması sevdiği kıza karşı kendisini yetersiz hissedip değişmesi gerektiğini düşünmesidir. Sevdiği kızın boynuna atlaması ise koşulsuz sevilme isteğidir.
bir de, hoştlanılan kızı köpeklerden kurtarmak vardır ki, o daha saçma bir çabadır. kızı köpeklerle aynı kefeye koyduğunuzu gösterir. böylece yediğiniz halt bir naneye yaramaz. ısırıldıysanız geçmiş olsundur.
(bkz: temel reis kahramanım benim)
+gerçekten teşekkürler siz olmasaydınız napardım ?
- önemli değil kedi köpek bizim işimiz.
+köpek tamamda kedi ne alaka ?
-sevişelim mi ?
+404 not found
size teşekkür etmesinin kıvancını yaşayıp telefonunu isteyemediğinize hayıflanırken kol gibi kuduz iğnesi yemektir. yine olmadı liseli.
hoşlanılan kızı değil ama iki güzel kızı kurtardım bu 6 ay içerisinde.
ülkede o kadar çok köpek var ki, doğal artık bu durum.
Ayy ne kadar etkileyici.
köpekleri seven biri için olanaksızdır. gelecek hayatımda romantizm adına bir şansım olacağını zannetmiyorum ama köpeklerden korkan bir kadınla sadece seks düşünebilirim. ötesi olmaz.
aklıma şu geldi
https://www.reddit.com/r/...;utm_content=share_button
Verdiler mi peki.

Kalplerini.