bugün

çünkü kız peltektir..
-ne alakatı var ya*
karşında sigara içmesinden dolayı olabilir. o an herşey buz gibi olur.
kıl, tüy varsa hemen uzaklaşırım oradan.
olabilitesi muhtemeldir.
söz atalarımızda; davulun sesi uzaktan hoş gelir.
görücü usülünün ne kadar yanlıi birşey olduğunu kanıtlayan durumdur. evleneceğin insanla iki laf etmeden sadece dış görünüşünü beğenip onunla bir ömür geçirmeyi planlamak büyük bir risktir.
çok salak olması gerek.
"doğruları hak eden bir insan olduğunu sanıyodum.ama sen yalanların en güzellerine layıksın."
kafada çok fazla kurmaktan kaynaklanan durum. tanışılmadığı için yerlere göklere kanulamayan kız bir anda karşındadır. bildiğin kanlı canlı.
gözlerinize hitap eden kızın, sıra ruhunuza ve beyninize geldiğinde sınıfta kalmasıdır.
spoiler kelimesinin ne olduğunu bilmemesi. hadi tamam sözlükte de kullanmasını bilmeyen mallar var ama anlamını bilmez mi lan insan. çok cahilsin siktir git dedim gönderdim. şaka lan önce seviştik öyle gönderdim.*
Vitrinden beğenirken bayıldığınız kızın beyinden yana fukara olduğunu anladığınız andır.
(bkz: slutty pumpkin)
türkiye gibi sanal alemin kölesi olmuş bir ülkedeki gençlerin başına gelmeyecek durum. Ulan kızı görünce ne olursa olsun dibi düşmezse adam değilim.
Kız instagram fotoğraflarındaki gibi çıkmamıştır.
daha onun yataktaki iğrenç halini görmemiştir. hemen başkasını bulunmazsa kadınlardan komple iğrenmeye sebebiyet verebilir.

edit: gençlere hayat dersi; asla bir hatunla onunla yatağa girmeden evlenmeyin.
resimde gözüktüğü gibi değildir. aynı zamanda telefonda konuştuğu gibi de değildir.
Önce kızdan sonra hayattan soğursun. Halbuki uyanmak gerek ti zira kız hiçbir fotoğraf da dişlerini gösterermemiş...