bugün

22 yaşımdayım 17 yaşımdan beri aynı gazla yaşıyorum. Bir 5 sene daha beklerim heralde.
aniden rahatlarsınız. evet.
hoşlanacağım kimse olmayacağı için imkansız bir durumdur. evet.
Çok da ani olmasın kız kalp krizi falan geçirir. Sakin sakin güzel güzel anlatın derdinizi istiyorsa zaten sen cümleni tamamlamadan karşılık verir. istemiyorsa uzun uzun dinler. Arkadaş olarak görüyorum der. Ahaha.
olayın sonucuyla ilgili değerlendirme yapabilmemiz için tipini bilmemiz lazım, yakışıklıysan bir şey olmaz hayat devam eder, ama tipsizsen kıçına tekmüğü yersin. tatlı niyetine de içinde envayi çeşit malzeme olan çantadan yersin.
monologla değil, diyalogla açılın-- ki sonradan baktğınızda kim yazmış ulan bu manifestoyu demeyin.
Yahu ne olucak? Reddedilirsen hiç umudunu yitirme, saygıyla uzaklaş.
yahu uzaktan yazmak yerine gider bir yerde görür direk söylersin. ne gerek var sosyal medyada ben seni seviyorum demeye.

hem engelleyemiyor seni o çok güzel bir şey.
Arkadan kız geçerken koşu bandından düşüp şinav çekmek gibi bir durum.
sonuç ne olursa olsun hızlı davranmış olursun. iyi veya kötü. yine de bence en iyisi. olmayacak bir şeyse baştan dönmesi daha kolay olur. takılma devam.
Bilmem bazen bir gayret açılırsın ama bazen işe yaramaz. Evlilik güzel şey ama tam inanç olması lazım iki bireyde de. Herkesin gönlüne göre olsun herşey.
ben mesaj atmayı başarıyorum ama sadede gelemiyorum.
kimsenin bana açılmadığı gerçeği...
Ona küçük sürprizler yapmaktır. Açıkçası zamanla açılmaktan daha doğru bence çünkü zamana bırakınca her ihtimali düşünmeye başlayıp cayıyorsunuz. Böyle olacağına direkt salın gitsin, ucunda ölüm mü var sanki?