entry'ler (13)

aklınıza gelen en vahşi öldürme yöntemi

Seni seviyorum lafı.

çok acıkmak ama bu saatte ne yemek

DPE (domates, peynir, ekmek)

sabah uyanınca yapılan ilk şey

Siri yardımıyla açılan şarkı, ayılasıya kadar şarkı dinlemek, ayıldıktan sonra da telefonu alıp çılgınca sözlükte entry girme çabası.

burnunda sümük görülen insan nasıl uyarılır

Ellerle burnun üstü okşanır ve kaş göz yapılır. Eğer karşı taraf angutsa bunlar işe yaramaz ve yanına gidip "krdsmm burnunda sümük var çıkar onu" denir.

hızlı yemek yiyen insan

misal ben. çok hızlı yerim. nedensiz yani bir oturuşta 1 saat yemek yiyemem ben. o yemek 10-15 dakika içerisinde biticek.

sigaraya her gün 12 lira veren insan

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama her şeyine yazık eder. Eğer geleceğe yönelik bir yatırımı yoksa içtiği sigaralar 1 paket değil, 10 paket olsun.

hoşlanılan kıza aniden açılmak

Yahu ne olucak? Reddedilirsen hiç umudunu yitirme, saygıyla uzaklaş.

düğün davetiyesine ne yazılır bilememe

bir ara bir davet görmüştüm. davette'' mevlüdümüz peygamberli ve yemeklidir...''

16 yaşında kız 25 yaşında erkek ilişkisi

kızlar daha erken olgunlaşıyor tamam da, bu işide abartmayın. bu nedir pedofili midir bu sevdikleriniz nasıl size bakıyor? hadi onu geçtim, bu 25 yaşındaki kekoların işi gücü yok bu kızlara nasıl bakıyorlar?

suriyeliyim türkiyede türk istemiyorum

O zaman kardeşim Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Anafartalar komutanı, Gazi, Mareşal, Başbuğ, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu devletten gideceksin.

sigara içmemek için 1 tek neden

Arkadaş ortamında paketin 5 dakika dayanması.

karıncalardan kurtulma yöntemleri

Limonun üstüne nane serpiştirin. Bide karıncaların olduğu bölüme koyun. iki-üç güne evinizi terkederler. Baktın olmuyor, detanla ateşi bi vur.

korku filmi klişeleri

Özel numaradan aranıp "evinizdeyim" denmesi.