1. 2789.
  Erkek= Öfkeli kalabalık

  Kadın= Çevik Kuvvet

  Evlilik=Bir elinde cop, bir elinde kalkan ve üzerinde robocop kıyafetleri giymiş tam donanımlı çevik kuvvettir. Israrcıdır, kararlı ve istikrarlıdır. Gücünün, yetkilerinin ve yapabileceklerinin farkındadır . Bütün yetkilerini ve sahibi olduğu becerileri sayesinde asıl amacı olan sizi kendi istediği bölgede tutar. Flört etmeye başladıktan sonra baskın tarafını hafiften göstermeye başlar. Gidilecek mekanın yerini ve zamanını o seçer. Ailesi ile onun istediği zaman tanışırsın. Söz, nişan, düğün tarihlerinin, bu faaliyetler esnasında yapılması/yapılmaması gerekenleri o belirler. Düğün mekanını, giyilecek elbiseleri, kuaföre gideceklerin listesini, takılacak ziynet eşyalarının özelliklerini, evin yerini, katını, evin eşyalarını, eşyaların dizaynını, düğünün başlangıç şarkısını, takıların kimde kalacağını, balayına gidilecek yeri vs. vs.!! Yenecek yemeğe, arkadaşlık kurulacak kişilere, evlendikten sonra devam edebilecek arkadaşlıklarınıza, yatılacak saate, gidilecek tatilin yerine ve zamanına, yapılacaksa çocuk sayısına o karar verir. kadın reistir, o ne derse o olur.

  Not: Bunları ben demiyorum haa! Bizim bi arkadaş var, geçen o söyledi
  1 -1 ... since1980
 2. 2790.
  Evlilik lafini ne zaman duysam aklima hep ayni video gelir:

  https://www.google.com.tr...Vaw1LDC7CZe5KPy3Fcm45jZYa
  1 ... primer bond kompozit
 3. 2791.
  Diyebileceğim tek şey a...koyim işsizlikten evleneceğimdir. Amaçsız olunca daha da çekici gelen şeydir.
  2 ... meruem
 4. 2792.
  Zor. Insanlar nasıl karar verebiliyor buna aklım almıyor.
  4 ... las amores son mentiras
 5. 2793.
  ergenlik dönemlerimde kesinlikle evlenmeyeceğim diyordum. ama artık bu fikirden kesinlikle koptum. birine, tek gerçek kişiye, kafamın uyduğu biriyle bir ömür geçirmekten başka ne güzel olabilir ki? tabi gerçek sevgi ve arkadaşlık ortamı varsa. ne aşırı ciddi bir ilişki ne de çok lakayt olmadığı sürece müthiş bence. evlenmeden önce yapılması gereken en önemli şeyse bana kalırsa karşınızdaki insanla bol bol gezmek olmalı.
  5 ... max black
 6. 2794.
  evlilik
  1 ... true
 7. 2795.
  birkaç yıl içerisinde maddi durumu iyi ve beni çalıştırmayacak herhangi bir kadınla iştirak edeceğim sosyal faaliyet. hiç duygusal davranamiyiciğim.
  1 -1 ... lord marcus amoralist primses