bugün

sandığınız gibi olumlu bir tepki alamayabilirsiniz kızlar. yani çok azımız 'nefes alsın yeter' diye düşünüyor *
cesaret işidir. aynı zamanda da büyük risk taşır. karşıdaki erkek size karşı bir şeyler hissetmiyorsa çok kötü olur. şahsen bu riski göze alamam. alsam mı ya da?
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
eğer eylemi yapan başka bir erkekse (bkz: kafa atmak zorunda kalmak)
eğer bir bayansa (bkz: bir avuç cennet)
şiddetli bir güdüsel durumdur anlık gelişir ve ardından pişman olunmaz iyidir iyi.
hep isterim ama hiç yapamam.
(bkz: yaptım olacak)
reddedilme tehlikesi az da olsa vardır; sinir bozar.
cesaret gerektiren eylemdir. herkes yapamaz mesela ki karşılığında çocuk çıkıp da "naaabıyosun sen yea" gibi bir tepki verirse göt olduğunun kanıtıdır.
üniversite son sınıfta başıma gelen bir olay olarak kayıtlara geçmiştir.. bir buçuk extradan sonra ajda pekkan dudaklarıyla dudağıma yapışmasıyla gecenin yeni başladığına şahit oldum..
homoseksüel erkeklerimiz için biraz zor olacak olaydır. Yani hem karşındakinin gey olup olmadığını bilmeden hoşlanacaksın; hem de onu şak diye öpeceksin. Valla tepki ne olur kestiremiyorum; ama biraz sıkar sanırım. Seni çok kötü rezil bir duruma düşürebilir bu hoşlandığın kişi. Herkes anlayışlı olmayabiliyor. mesela beni bir kız öpse; ona hakaretler edip, aşağılamaya çalışmazdım hiçbir şekilde. Sonuçta karşıdaki bir insan ve senden hoşlanmış, hislerine dışa vurup sana belli etmek için de dayanamamış öpmüş. Ne yapayım şimdi yani? Döveyim mi kızcağızı? Bunun gibi bir şey... Kibarca reddetmek lazım. Söz konusu hoşlanılan erkek olunca tabii, kibarlık biraz geri planda kalabiliyor.
(bkz: fatality)
Amerikan filmlerinin bünyede oluşturduğu etkiden kaynaklı ortaya çıkan durumdur.
esas oğlanın gözünde kolay hedef olunacağı ve duygusal hatunumuzun belli bir süre sonra kendini yatakta bulacağını bilerek yapması* gereken eylemdir.
tokat yemekle sonuçlanabilir. (kadın için)
ağzınız burnunuz kırılır. (erkek için)
birden yapılmaması durumunda başarıyla sonuçlanamaz. Yavaş yavaş yakınlaşarak yapılmaya çalışılır ise telefon çalar, kapı çalar, deprem olur... vs
(bkz: amerikan film klişeleri)
- rıza ne yaptın lan?
- hamdullah abi senden çok hoşlanıyorum.

sonrasında tecavüz kaçınılmaz olabilir; birden.
eğer oda boş değilse yeni ilişkinin temelleri atılmış olur.
hoşlanılan erkeğin hoşuna gider mi bilinmez.
(bkz: yok böyle bir şey ama olsa güzel olurdu)
eğer erkek de kadından hoşlanıyorsa, flörtümsü bir dönem geçiriliyorsa, kelimeleri es geçip durumu en güzel şekilde anlatan harekettir. bir gün yaşarız elbet, nasip kısmet bu işler tabi.
büyük ihtimalle erkeğin duyguları karşılıklı olmasa da galeyana gelip karşılık vereceği durumdur.
erkek çoğu zaman karşılık verir. ertesi gün aradığında da karşılık verir. yatağa atana kadar karşılık verir.
(bkz: bütün kızlar güzel)
ulan ben olmasan sen bu pasiflikle sittin sene bir kızı opemezsin seklinde zihinden gecen romantik dusunceleri de beraberinde getirebilir.
(bkz: hoşlanılan erkeğin yanında birden osurmak)