bugün

seni seviyorum, seninle olmak istiyorum'un bedensel söylevidir.
erkek çoğu zaman karşılık verir; ama ertesi gün aradığında açmama ihtimali çok yüksektir.
erkeklerin arayıpta bulamadığı şeydir.
zevkten dört köşe olduklarına emin olduğum bir durumdur.
karşılık beklenmez, içinden geliyorsa, bunu hatırlamazsın bile. beklemeyen, şaşıran hatırlayıp, hatırlatıp durur.
(bkz: hoşlanılan erkeği birden yanağından öpmek)
(bkz: hoşlanılan erkeğin yanında birden osurmak)
ulan ben olmasan sen bu pasiflikle sittin sene bir kızı opemezsin seklinde zihinden gecen romantik dusunceleri de beraberinde getirebilir.
(bkz: bütün kızlar güzel)
erkek çoğu zaman karşılık verir. ertesi gün aradığında da karşılık verir. yatağa atana kadar karşılık verir.
büyük ihtimalle erkeğin duyguları karşılıklı olmasa da galeyana gelip karşılık vereceği durumdur.
eğer erkek de kadından hoşlanıyorsa, flörtümsü bir dönem geçiriliyorsa, kelimeleri es geçip durumu en güzel şekilde anlatan harekettir. bir gün yaşarız elbet, nasip kısmet bu işler tabi.
(bkz: yok böyle bir şey ama olsa güzel olurdu)
hoşlanılan erkeğin hoşuna gider mi bilinmez.
eğer oda boş değilse yeni ilişkinin temelleri atılmış olur.
- rıza ne yaptın lan?
- hamdullah abi senden çok hoşlanıyorum.

sonrasında tecavüz kaçınılmaz olabilir; birden.
birden yapılmaması durumunda başarıyla sonuçlanamaz. Yavaş yavaş yakınlaşarak yapılmaya çalışılır ise telefon çalar, kapı çalar, deprem olur... vs
(bkz: amerikan film klişeleri)
tokat yemekle sonuçlanabilir. (kadın için)
ağzınız burnunuz kırılır. (erkek için)
esas oğlanın gözünde kolay hedef olunacağı ve duygusal hatunumuzun belli bir süre sonra kendini yatakta bulacağını bilerek yapması* gereken eylemdir.
Amerikan filmlerinin bünyede oluşturduğu etkiden kaynaklı ortaya çıkan durumdur.
(bkz: fatality)
homoseksüel erkeklerimiz için biraz zor olacak olaydır. Yani hem karşındakinin gey olup olmadığını bilmeden hoşlanacaksın; hem de onu şak diye öpeceksin. Valla tepki ne olur kestiremiyorum; ama biraz sıkar sanırım. Seni çok kötü rezil bir duruma düşürebilir bu hoşlandığın kişi. Herkes anlayışlı olmayabiliyor. mesela beni bir kız öpse; ona hakaretler edip, aşağılamaya çalışmazdım hiçbir şekilde. Sonuçta karşıdaki bir insan ve senden hoşlanmış, hislerine dışa vurup sana belli etmek için de dayanamamış öpmüş. Ne yapayım şimdi yani? Döveyim mi kızcağızı? Bunun gibi bir şey... Kibarca reddetmek lazım. Söz konusu hoşlanılan erkek olunca tabii, kibarlık biraz geri planda kalabiliyor.
üniversite son sınıfta başıma gelen bir olay olarak kayıtlara geçmiştir.. bir buçuk extradan sonra ajda pekkan dudaklarıyla dudağıma yapışmasıyla gecenin yeni başladığına şahit oldum..
cesaret gerektiren eylemdir. herkes yapamaz mesela ki karşılığında çocuk çıkıp da "naaabıyosun sen yea" gibi bir tepki verirse göt olduğunun kanıtıdır.
reddedilme tehlikesi az da olsa vardır; sinir bozar.
hep isterim ama hiç yapamam.
(bkz: yaptım olacak)
şiddetli bir güdüsel durumdur anlık gelişir ve ardından pişman olunmaz iyidir iyi.