bugün

avrupa veya amerika'dan gelen türk kızlarının anlatığı klasik hikaye.
(bkz: hoşlandığım çocuk gay çıkınca)
(bkz: a a a a a a a allahına kurban)
sevdiği kız kendisine abi demiştir muhtemelen.
"gay may idare edecen artık" diye avutulabilecek kişidir.
(bkz: sevdiğim kız bana gay deyince)
aylardır takıldığı erkek arkadaşının, kendisinin en yakın arkadaşının beline sıkıca sarılıp dudaklarına yapışması hadisesidir. artık '' sevdiğim coçuk bana bacım deyince '' türküsünü söyleyebilecek potansiyel bayan kişisi olmuştur. yazıktır.
"akıllı bir kadın olsan en baştan anlardın zaten." şeklinde cevap verilebilecek cümle.
(bkz: sürpriz yumurta mı lan bu)
hayırlısı.

işin ilginç tarafı buna bile teselli veren çirkin kız arkadaştır.

-hoşlandığım çocuk gay çıktı
-boşver daha iyisini bulursun o kaybetti seni

-iyi de tanışamadık bile
-o seni anlamadı kafalarınız uyuşmadı

-haydaa sadece kesişiyoduk ya??
-zaten başka dünyaların insanısınız siz

-aaa otomatiğe bağladın ama sen?
-senin kadar ince olamadı düşünceli değildi zaten

- kızım korkutuyorsun beni bak gözlerin niye kıpkırmızı oldu?
- başka dünyaların iyisi, at kafası, gt öğlanı o boşver, farklı dünyaların totoşu o midem kötü benim kusucam.
eğer ilk tanışmada çözemediyse ne zaman çözdüğü merak konusu olan olay. kızın ''arkadaş gibiyiz'' şeklinde bir sorusuna ''ya ne olaca dı'' şeklinde cevap vermesi muhtemeldir.
(bkz: her gayi fatih ürek sanmak)
(bkz: gizli eşcinsel)
- başka bir şey isteseydin olacakmış ıtırcan,çocuk gay çıktı!
+ istiyorum,istiyorum,istiyorum
mercan hatununun klişesidir.
garantisi varsa gidip değiştirilmesi gereken sevgilidir.
iş atmasına rağmen hoşlandığı kişiden pas alamayan veya direkt açık konuşup reddedilen kadının\kızın kıymetli gururunu kurtarma yalanıdır.

içgüdüleri, 6. hissi veya her ne deniyorsa, daha siz birşeyi düşünürken bile kafanızdan geçeni şak diye anlayacak kadar gelişmiş bir tür olan dişi insan, cinsel tercih gibi pek ufak tefek olmayan bir olayı son ana kadar farkedemiyorsa kusura bakmasın, bu onun şanssızlığı değil öküzlüğüdür.
bunu cümleyi söyleyen kişi eğer kendisi de gay ise muhtemelen onun adına iyi bir şeydir.
hoşlanılan çocuğun lezbiyen çıkmasından iyi durumdur.düşünsenize hoşlandın adam sandın.adam değilmiş üstüne bi de lezbiyenmiş falan.

bi dakka.aslında hoşlanan bağyan için o kadar da fena bi durum olmazdı *
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
değişim kartı varsa farklı modele gidilmesi gereken durumdur.