en iyi onbir demiyorum. sevdiğimiz ve gönlümüzde iz bırakan onbirdir. keşke şu an oynasalardı diye iç geçirdiğimiz topçulardır.yabancı futbolcuların ismini yanlış telefuz etmiş olabilirim.
1-kaleye schumacher i koyuyorum. o sene dünyanın en iyi kalecisini transfer etmiştik. sahaya şapkasız çıkmazdı.
2-sağ beke serkan ı koyuyorum. hala oynuyor ama çok koşar sahaya bütün enerjisini verirdi. gökhan gönül şansızlığı oldu.
3-sol beke novak diye bir futbolcu vardı. bizde 1 sene oynadı. 92 li yıllarda. çok teknikti, topu sol çizgide hiç kaydırmadan sürerdi. bir de bize trabzondan gelen küçük şenol denilen. şenol usta ömer vardı. mükemmel bir topçuydu.
4-brezilyalı lusiano diyorum. kafa gollerini özledim. her kornerde heyecanlanırdım.
5-uche diyorum. çok uzun yıllar hizmet etti. yıllar sonra beşiktaşı onun golüyle yenmiştik. çok sağlam topçuydu.
6-murat yakın diyorum.löw zamanında bizde oynadı deprem korkusuyla gitti. orta sahanın ortasında çok temiz bir futbol oynardı. ayağı çok iyiydi.
7-sağ açık için hakan tecimer. rizespordan gelmişti. 1989 şampiyonluğumuza pay sahibiydi. çok büyük yetenekti.
8-mehmet aurelio diyorum. orta sahada bu kadar yetenekli futbolcu zor bulunur.
9-washington diyorum. fenerbahçede yarım sezon oynadığı için hep içimde bir uhde kalmıştır. kalp krizi geçirdiği için gitmiştir. oynasaydı fenerbahçede tarih yazardı.
10-tuncay şanlı diyorum. o sahada oynarken bilirdiniz ki sahada son damlasına kadar mücadele eden ve her zaman maçın sonucunu değiştirecek bir futbolcunuz var.
11-milan rapaiç. çok özlüyorum. 4-3 lük gaziantep maçını ve mondragona attığı füze unutulmaz. istediği zaman tek başına maç alırdı.