bugün

--an itibariyle izledim ve baya kötü oldum. ulan 9 yılldır izledigim dizi bitti her karakteri ailemden biri gibiydi. lilysiz tedsiz barneysiz marshallsız robinsiz nasıl olacak bilmiyorum of ulan of çok kötü hissediyorum gerçekten.

--spoiler--

final bölümünü eleştirenler var fakat ben robin ve tedin illaki bir yerde buluşucağını biliyordum he bunun için anneyi mi öldürmek gerek orası ayrı ama bence gayet duygusal final olmuştur.

--spoiler--
hayatımda bir dizide gödüğüm en kötü final bölümüydü. tek sevincim bu kötü bölümün beni dizinin bitmesin üzmemesidir efenim.
Hep guzel dizilerin sonu kötü olmak zorunda mıdır dedirten bölümüdür aynı şey Lost dizisinde de gözlenmistir .
yetersiz kalmıştır, üzmüştür ve sanki "bizden soğusunlar da bitti diye üzülmesinler" durumu amaçlanmıştır.

tatlı bir hikayenin 9 yıl sonra nihayetinde sonuna gelinmiştir. izlemeye değmiştir değmesine ve şunun da farkındadır izleyen: bu kadar güzel bir diziye nasıl bir final yaparsan yap yetersiz, eksik, saçma ve olmamış... kalacaktır.

senaristler bunu uygun görmüşler diyip ted'e, lily'ye, barney'e, robin'e, marshall'a ve nicelerine hoşçakal diyerek sözümüzü bitirelim.
olmamış bu. valla finali izledim sinir yaptı bende.
--spoiler--
ne demek yine robin
--spoiler--