bugün

hep aynı konular etrafında dönen dizi.friends'deki konu çeşitliliğini hiç yakalayamadı.
8x11'de ağlanılan bölümdür. izleyeli yarım saat olmasına rağmen hala da ağlanılmaktadır. *
dizi izlemeyi bilmeyen bi kitle tarafından seyredildiğini gün gibi ortadadır.

bilgisayar oyunumu ya bu, her bölüm direk dizinin sonunu etkilesin. hayretsiniz valla.
--spoiler--
Ted’in robin’e barney’nin nişanlanmak üzere olduğunu söylemesi çok şık oldu. Marshall robin konusunda ted’e tam destek verdi. En azından bir kişi ted’i barney’den daha çok seviyor. Neyse, sonuçta ted doğru olanı yaptı. Ben olsam ben de aynısını yapardım.

Barney’nin planı harikaydı, fakat her kadında işlemeyebilir. Yine de bizim tüm aile ikisinin birleşmesini istiyordu ve istediğimiz gibi de oldu.

Artık, ted’de sevdiğine kavuşsun lütfen. Çünkü son sahnede fonda “let your heart hold fast” çalarken ted için içim burkuldu.

Son olarak, ben bu barney’den çok etkilenmişim galiba geçenlerde bir arkadaşım bana bir konuda meydan okudu. Neredeyse ona “challenge accepted” diyecektim. Demedim ama hiç istemememe rağmen kendimi bir an barney gibi hissedip türkçe kabul ettim. Gurur işte..
--spoiler--
9. sezon onayı kesin olarak almış dizidir.

https://twitter.com/cnbce...03039703041/photo/1/large
her defasında kids ile başlayan, çocukların analarını merak ettiğimden dolayı sekiz sezondur izlediğim lanet olası bir dizidir.
iddaalı bir giriş yapması muhtemeldi. öylede yaptı şaşırtmadı severek izledik takip ettik ama yeter. yeter artık. yeter.
her bir bölümünü bayıla bayıla izlediğim hatta bazen (bölümler kısa olduğu için) biriktire biriktire izleyip gülme krizlerine girdiğim, o kısacık 20 dk bitince üzüldüğüm dizi. böyle tadı damağında kalır ya öyle bir şey. bir süre sonra da aileniz gibi oluyor hele o lily ve marshall' ın diyalogları yok mu * barney' den bahsetmiyorum bile, bu diziyi izleyip de ona hasta olmayan yoktur herhalde. * *
yıllardır hiç bıkmadan izlediğim ve dünya üzerinde şuan yapılan en iyi 2-3 komedi dizilerinden biridir. Özellikle Barney Stinson karakteri
s8e12 ile ağlatan dizidir. tabi let your heart hold fast şarkısının katkısı da bunda büyüktür. ama bu diziyi izleyip de onlarınki gibi bir arkadaşlığa, hayata özenmeyen var mıdır diye düşündürür. gerçek dünyadan uzaklaşmak için en mükemmel yöntem bu diziyi izlemek sanırım.
8.inci sezon 12. bölüm torrent linkini aradığım dizi. yardım eden olursa mutlu olacağım.
Sekız sezondur beklenen meşhur anneye yaklaşmaya başladık hissettirir oldu. Barney'den Robin'e gelen evlenme teklifide yakında düğünün habercisi e malum bizim anneyle Ted burada tanışıcak.
istisnasiz her sezonunu bes kere izledigim dizidir. sikildikca bastan baslar hep gene gülerim.
Cocuklar duymasin kalitesinde diyen oneriler gordum ben.
son bölümünde çalan şarkı ile kişiyi kendinden eder.

(#18161267)
9. sezonunun da olacağı onaylanmıştır.

http://tvline.com/2012/12...-mother-renewed-season-9/
senin ananla nasıl tanıştım'ın ingilizcesidir.
her bolum kim ulan bu anne diye kendi kendime sordugum 9. sezon onayini almis guzel dizi.
barney kingdir.
barney stinson olmasa izlenmeyecek dizidir. adamın ortamdan topuk yapıp kaçışı bile ayrı bir yarılma nedenidir.
beşinci sezonun sonunda, zirvedeyken bırakmaları gerektiğini düşündüğüm dizi. altıncı sezondan itibaren eski tadını vermiyor. özellikle sekizinci sezonla tamamen uzatmaları oynamaya başladılar. senaristlerin daha da kötü hale getirmeden, bir an önce annenin kim olduğunu gösterip diziyi bitirmeleri lazım.
yok ayağıydı, bacağıydı, şemsiyesiydi derken, en son ananın kolunu da görebildiğimiz dizi.
(bkz: grown men are not blond)
17 ocak tarihinde yeni bölümü yayınlacak dizidir.
Sadece finalini izleyerek anayı göreceğim ve tarihin görmüş olduğu en kestirme şekilde sona ulaşmayı başaracağım dizi olacaktır..

Beklemedeyizz.