bugün

Pekala cok vahsi bir insan ilişkileri ağı sunan dizi. Evli olanlar kenarda dursun bekar olanların sevgili sayısı dizi bölümü kadar çok neredeyse. Karakterler tam anlamıyla Sıçan ruhludur.
Lecindderi.
tatlıydı ama bölümleri 20 dk değil de 40 dk olsaydı siksen izlemezdim. öyle bir diziydi. mizahı çok nadiren güldüren cinstendi. o kadar sezonda 10 kere adamakıllı kahkaha atmamışımdır. ama eğlenceliydi yine de. 7/10 veririm fazlasını vermem.
Özellikle Barney karakteri ile gönüllerimize taht kurmuş, ABD yapımı dizidir.
görsel
anne tahminim buydu. ted'in kızına benziyordu oynadığı bölümlerde robin'i gölgede bırakıyordu victoria bacı.

görsel

sonuç. bune mk

görsel
Normal sezonda izlerken gayet sıkılmadan izliyordum.

Daha sonra 2. kez başladım izlemeye. ilk sezon sadece 3 günde bitince biraz ara verdim. Yaz tatili girer girmez de coşup tüm sezonu 3 hafta gibi kısa bir dönemde izlemiş oldum.

izleniyor işte. Okumayın üstteki yazımı boş yere.
iyi ki izledim dediğim, her üzüntümde özellikle 3. Ve 4. Sezonlarını açıp izlediğim, finalini kesinlikle yaşanmamış saydığım harika dizidir.
çok şeker bir dizidir. Hatta ne şekeri bariz muhteşem bir dizidir.

Ben bu diziyi tamamen bitirdim ancak tabii ki tekrar başladım. Şimdi her bölümü çok daha dikkatlice inceliyerek izliyorum. Bir oyuncu konuşurken diğer oyuncunun mimiklerine falan bakıyorum. Açıyorum 1-2 bölüm arka arkaya ve arkama yaslanıp gülüyorum.

Band of Horses'dan 'the funeral' şarkısını ilk bu dizideki o muhteşem sahnede görmüştüm. Bir ara editler sahnenin linkini veririm.
(bkz: efsane olan diziler)
Birkaç sene önce 2-3 sezonunu izlediğim dizi. Tekrardan başlamak istiyordum bu başlığı görünce aklıma geldi eve gidince tekrardan başlayalım bakalım.
edit: imla
legen wait for it dary.

(bkz: barney stinson)
Hala friends mi daha iyi yoksa bu dizi mi diye karar veremediğim platformdur. Cidden friendsten sonra izlesem nefret ederdim ama friendsten önce izlediğim için kötü de diyemiyorum. Barney karakteri efsanedir
izleyecek dizi bulamadığımdan başlayıp kısa bir sürede 4 sezonu geride bıraktığım dizidir, sanırım bıkmadan şunu söyleyebilirim ted tam bir gerizekalısın.
çok mu güzeliz;

görsel
Friends'in tırnağı etmez.
2. sezonunu çok beğenmiştim. aralarındaki sıcak ilişkide çok keyifliydi.
https://youtu.be/y9snf-63yOo

En masum sahnesi marshall'ın lily'ye söylediği bu şarkı olabilir. *
Çok özlediğim,arada yokluğunu hissettiğim benim için efsane dizi.

görsel
Görsel için:Umarım olur ,olsun bu nolur olsun dedirten ve heyecanlandıran haber.
izlerken gerçekten keyif alınan yabancı dizi.

Arkadaki gülme efektleri daha az olsa çok daha iyi olabilirdi ama yine de benim için enlerdendir.
küreselci dizisidir.
(bkz: Ananı sikerim)
Entellektüel yoldan küfretme eylemidir.
senaristlerinin allah belasını versin dediğim dizi.

böyle final mi yapılır gül gibi diziye. spoiler vermek istemiyorum ama o final nedir yahu. resmen o kadar sezonu boşuna çektik biz aslında imajı verdirdiniz allahın gerizekalıları.
Başlığı görür görmez heyecanlanmama sebeptir.Tekrar tekrar izlediğim tekrar tekrar bitirdiğim.Her karaktre hayatımda benzetmeler biçtiğim mükemmel dizi.
Breaking bad dizisinden6.sezona başlamaya fırsat bulamadığım dizidir. Friends dizinin başlattığı sitcom dizinin kopyası olacak şekilde çekilmiş dizi örneğidir.