bugün

yolculuk boyu kurduğu fanteziyi gerçekleştirmiş sapık yolcudur.
yol boyunca ıckı ıcmıs, zaten ucaga da ıckılı bınmıs olan yolcunun hostesten bır ıckı daha ıstemesı uzerıne hostesın ıyı nıyetlı bır tavırla;

h:hanımefendı ıstersenız daha fazla ıcmeyın efendım, evınızın yolunu bulamayacaksınız.. demesı uzerıne

slaaaaakkkkkkkk!!
y:sen benım kım oldugumu bılıyor musun kaltak!! ben fırfırımm fırfır demesı olayıdır..

sonuc ablamız komplekslı bır gerızekalıdır..
hostes kıza yazık olmustur..*
hostes cıkısta ablayı yakalamaya calısmıs ve bunu basarmıstır..
uçakta çavuşa tokat atamayacağı için hostese tokat atan kimsedir
artık yalnızca kargo uçaklarında ve kafes içerisinde yolculuk etmesi gereken yaratık.
-kardeşim bune ben sigara istedim
-efendim elimizde tokat vardı
-al kardeşim al içmem ben bunu (tokatı hostese atma efekti)
kendine hizmet eden insanları sadık köpeği zanneden yurdum insanının yaptığı alçaklıklardan biridir. acıdır ki memleketimizda bazı denyolar para karşılığı yaptırdığı işlerde insanlara bağırmayı, kızmayı, artislik yapmayı kendine hak olarak bilmiştir. asıl büyüklük; insanlar içinden insan, fertler içinden fert olmaktan geçer.
tokatı hostesin neresine attığı önemlidir şöyle poposuna doğru bir tane atıverse çok hoş olabilir..
ucak servisindeki yemekleri begenmemis yolcudur. *
Airplane adlı komedi filminde geçen bir sahnedir.
bir yolculuk esnasında şiddetle arzuladığım ama yapamadığım durumdur.

antalya-sabiha gökçen uçuşu yapılmaktadır. (bkz: ayt) uçak havalanmış kemer ikaz ışıkları sönmüştür. şirket organizasyonundan topluca geri dönüş yapılmaktadır. yani uçağın %90'nı şirket çalışanlarıdır. geyikler havada uçuşurken o kahrolası soru işareti beyinde canlanır. "lan ben cep telefonumu kapattım değil mi?" dir bu kahrolası soru işareti. eller çaktırmadan montun sağ cebine doğru gider, cep telefonu cepten çıkarılmadan önce tuşların konumları elle tarandıktan sonra tuş kilidinden çıkartılır, ve daha sonra üst kısımdaki power tuşuna sıkı sıkı basılır. sezgisel olarak cep telefonun artık kapandığı düşünülür, buna inanılır ve cep telefonu çıkartılıp bakılır. fakat o da ne "4 yeni mesaj" yazıyordur. bu noktada acaba neyi yanlış yaptım düşüncesiyle parelel hemen telefonu kapatmak için hamlede bulunur fakat aradan 1 sn bile geçmemişken arkadan gelen bir ses ile bünye irkilir.

hostes:h
ben:b
h:beyfendi napıyorsunuzzzzzzzzzz?
b:(ürkek ve kısık bir sesle) şey benn??
h:(bir hışımla telefonu elimden alarak) telefona bakar (4 yeni mesaj) zaten yeni uçak kazası oldu (bkz: 30 kasim 2007 isparta ucak kazasi) (eliyle çenesini göstererek ve sesini yükselterek) herkesin siniri burasında siz birde mesajlaşıyorsunuz!!!!!
tüm uçak ahalisi: uuuuuuuuuuuuu!!!!!! (bkz: falim reklamindaki huuu ceken dedeler) amınıdsaisiktierğidnssnencocuuuu bakışları
b:ben sadece kapatmaya çalışıyordum. 4000 feet yükseklikte mesajlaşmak gibi bir fantezim yok!
h:(telefonu kapatmış bir şekilde bana uzatarak) inanmıyorum ya! inanmıyorummm!

herşeyi geçtim de en çok beni korkutan hemen yan tarafımda oturan yaşlı çiftin yanındaki teyzenin dudaklarını mırıldayıp muhtemelen dua ederken göz göze gelmemizle birazdan lanetleneceğim hissiyatına kapılmaktı.

uçak yere indikten sonra yanımda bulunan bir ibne (gerçekten bildiğin gerçek ibne) ile bir kızla sıkı bir tartışma içerisine girmiştim.

bana sakince kulağıma seslenip nazikçe "beyfendi napiyosunuz aman kimse görmesin" diyeceğine, orospu okşan gibi bir yerlerini yırtarak uçaktaki tüm yolcuları bana kışkırtan hostesin suratına iki tane kadir inanır tokatı atamadım ya ona yanıyorum ben.

(bkz: based on a true story)
milletvekili ya da bakandır.sebep her ne olursa olsun, tokat atamamışsa bir yolunu bulup, işten attırır.
1995 ağustosunda Anap Ordu milletvekili şadi pehlivanoğlu'nun yaptığı magandalık. silahı ile uçağa binen milletvekilini uyaran hostes Serpil yücedağ milletvekilinden tokat yemişti.

http://www.milliyet.com.t.../06/05/siyaset/siy02.html
+ iyi yolculuklar, ne alırsınız?
- tuzlu bir ayran rica edeyim
+ bu ses...
* nı nı nı nınnnnnnnn
+ erdal!?
- erdal ya...
+ hayııııır
- şraaaak!
(bkz: uçan maganda)
(bkz: hostese uçak atan tokat yolcusu) *