bugün

bu saatte entry girmeme neden olan durumdur. öle bir nefes alıyor ki odadaki tüm oksijeni tüketti, camı zor açtım. allah kimseye yaşatmasındır.
Yatakta oturup, mel mel ve çaresizce, horlayana uzun uzun bakma eyleminin sebebidir.
Pencereyi açıp aşağı atma ya da yastıkla boğma gibi sevimli birçok hayal kurarsınız.
Dürtersiniz olmaz, yan çevirirsiniz, ehh bir süre idare eder ama yine başlar kükremeye.
oflayıp poflarsınız, yatakta 65356 kere pozisyon değiştirerek uyumaya çalışırsınız, tıkarsınız pamuğu kulağa, sinirler laçka, kan ter içinde angut bir uykuya dalarsınız bölük pörçük.
Sabah mı? Tabii ki anasından emdiği sütü burnundan getirirsiniz.
Vardır öyle. Sanırsın adam sondaj çalışması yapıyor.
çinlilerin icat ettiği rivayet edilen çok eski bir işkence yöntemi.
bu akşam yapacağımdır. daha doğrusu uyuyamamak olacak o.

zaten kendi yatağımda da yatamıyorum.

arkadaşlar lütfen gidip kendi kendinize evlenin. düğün evi rğer sen evlenmiyorsan tam bir işkence. kedi gibi paspasta yatıracaklar artık beni.
Askerlik yapmamış kişilerin şikayet ettiği şeydir.
Askerde 100 tane öküzün leş gibi ayak kokusu eşliğinde ayrı notadan anırır gibi horlaması eşliğinde uyumaya çalıştıktan sonra insan horlamayada, kokuyada alışıyor.
iğrenç ötesi durum.

Bir de şöyle bir kötü yanı var ki,

Bir ara horlaması kesilir, siz yavaş yavaş uykuya dalmaya başlarsınız sessizlikten faydalanarak,

Evet, işte beklediğiniz uyku geliyor, az kaldı, az sonra iptal olacaksınız, ama maalesef... Tam gözleriniz kapanırken,

Horrrrrr. Horrrrrr.

Neye uğradığınız şaşırırsınız. Nevriniz döner.

Zaten o saatten sonra da uyuyamazsınız.