bugün

namahrem diye öpmemiştir. islam dinine saygı göstermiştir. ortada rezillik falan yoktur. hollande dünya liderimizin dinine saygı göstermiştir. bu büyüklüktür.
Kemalist tayfaya mastürbasyon malzemesi olmuş hede.
nedeni; ahmet davutoğlu'nun sürekli gülen surat ifadesini hollande'ın yanlış anlaması olabilir. "ne gülüyon hoşuna mı gitti" atarı yapmamış, tam bir avrupalı asaletiyle misafirinin elini sıkmakla yetinmiştir. *

belki de hepimizin yaşadığı, "şimdi bunlar 2 yanaktan mı öpülüyor, yoksa 3. hamleyle bir kez daha öteki yanaktan öpmem gerekir mi" paradoksunu yaşamış, hiç öpmemeye karar vermiş de olabilir.

sonuç olarak; izlemeye doyum olmayandır.

(bkz: replay tuşunu bozduran videolar)
davutoğlu'nun sarımsaklı paça içtiğindendir.
(bkz: orospu çocukluğu)

Bilgi: hic bir partiyi desteklemiyorum.
muhalif kesim için orgazmdan daha zevkli anlar kıvamında olmuştur.

gülüp eğlenmenize bir şey demiyorum da bu olay yabancı basında çıksa "akp lideri yerin dibine girdi" demezler. "türkiye cumhuriyeyi başbakanı yerin dibine girdi" derler.

yani muhalif olun da ülkenizi aşağılayan şeylere gülmeyin.

sonra da utanmadan "ototorkçoyom bon, olkomo sovoyorom" diyorsunuz.

benim anlamadığım şu dün de söyledim:

fransa'daki olaydan bizene amına koyayım? bize giren çıkan ne?
siktirsin gebersinler orospu çocukları bizene olum?

pkk sınırda askerlerimiz şehit ettiği zamanlarda hangi fransa yetkilisi geldi türkiye'ye?

ulan avrupa birliğine girme sürecinde bizi reddeden ilk devletlerden biri danimarka'ydı diğeri fransa'ydı.

bizde de canlı bomba olayı oldu. avrupa ne dedi?
amerika birleşik devletlerinin öpmesinden yeğdir...
ne tayyip erdoğanı ne de davutoğlunu günahım kadar sevmem ama dış ülkelerde türkiye cumhuriyeti başkabakanı bak şöyle rezil oldu böyle rezil oldu diyen adamlara kıl kapıyorum.

ulan sonuçta orada adam türkiye cumhuriye'tine yapıyor o hareketi sikik. ne diye içinin yağları eriyor amk.

orada türkiye'nin imajı söz konusu. orada fransız cumhurbaşkanı netanyahu ile öpüşürken pek bi hoş dimi. tamam sevmiyoruz etmiyoruz da bu tamamen hainliğe giriyor arkadaş.
(bkz: hollanda ne lan)

çok da skimizde. sikik bi ortalama avrupa faşistinin öpücüğüne mi kaldınız hıamına..
Ne demiş Adolf Hitler :

Bir ülke daha olsa sanayisi Almanlardan , ordusu türklerden , Fahişesi fransızlardan olurdu.
trajikomiktir. kendisinin göstermelik olduğunun hem kendi hem de başkaları farkındadır. kendisini de sevmem fakat bu türkiye'yi sallamadığını göstermiştir. davutoğlu'nun da sadece fransa'ya bizi de sevin demek istediğini göstermek için oraya gittiği bellidir gerçi. fakat evet güldürse de yapılan hareket pek hoş değildir. sanırım bazen de davutoğlu gibi hissedersin.
(bkz: bazen ecevit gibi hissedersin)
bu zihniyeti kim öper lan. keşke egemen bağışla gitseydi bakara makara durumu kurtarırdı.
davutoğlu'nun muhteşem (!) gülümsemesine engel olamamıştır.

ankara'ya atom bombası düşse güler bu adam.

edit: bir de ülke itibarı hede, hödö diyenler varmış. malum parti beni temsil etmediği için umrumda olmayan itibardır. temsil ettiği kitleye göre de onlar zaten gavur. sorun yok yani.
Bülent ecevit, clinton görüşmesini hatırlatmıştır.o yuzden olayin akp veya chp nin iktidar olmasiyla alakasi yok.
herşeyi kabul edebilirim de, o bakış, ah o bakış, olmamalıydı.
Mizaha kurban gitme durumudur

https://www.youtube.com/watch?v=uTB7L5jCS5A
https://www.youtube.com/watch?v=pflCoNj0zyo
Tüm Hollanda'nın Davutoğlu'yu öpecek hali yok. Başlığına sıçam.
(bkz: verse sikmez misin denilince sikmem denilen kadın)
-gribim panpa.
+diğerlerini öptün ama .sss
-sana gribim panpa.
bu bence aslında tayyip erdoğan'a karşı bir tepkidir. bu kadar nefret söylemi, savaş kışkırtıcılığı, terör desteği üzerine, bir de utanmadan fransa'ya gidiyorsun, ne kadar mantıklı?

ışid'i siz yarattınız. bi bir komplo teorisi değil, bütün terör gruplarını siyasi alanda çıkarınıza kullanmak üzere, masum insanların üzerine salan sizlersiniz. türkiye, abd, israil veya teröre destek veren herhangi bi ülke -bu fransa da olabilir ki öyle- hepsi aynı bok.

bir insan sırf senden değil diye niçin hayvan gibi öldürülür, bunu benim mantığım kabul etmiyor. ortadoğu'da dökülen kan, elbette bizlere sıçrayacaktı. fransa'da charlie hebdo'nun basılması; niğde'de askerlerin şehit edilmesi, reyhanlı katliamı ile aynı amaç, aynı kafadaki kişilerin katliamı.

dünya bu parazitlerden kurtulmalıdır. siyasetçisinden, terörist görünümlü düzen piçine kadar hepsinden arınmalı ve onuruyla yaşayabilmeli.
piçliktir. namussuz herif. benden önce ölürse mezarına işicem.
güncel Önemli Başlıklar